5.500 bezoekers Trendz

Woensdag 03 september 2025

De najaarseditie van Trendz bracht bijna 5.500 professionals uit de retail- en interieurbranche samen. Ondanks de uitdagende marktomstandigheden wist de beurs volgens de organisatie haar positie als inspiratie- én inkoopmoment te behouden.
5.500 bezoekers Trendz

Volgens beursorganisator Easyfairs lag de nadruk van 24-26 augustus sterk op de kwaliteit van de bezoekers. Exposanten gaven aan dat het persoonlijk contact en de mogelijkheid tot directe orders Trendz onderscheidt van de online alternatieven. Daarmee onderstreept de beurs haar rol als zakelijk ontmoetingspunt voor inkopers en leveranciers.

 

Een nieuw element was de introductie van de Trendz Gift of the Year Award. Winnaar werd 100% Leuk met het product ‘Bedankt voor je helpende handen’. Naast het aanbod op de beursvloer bood Trendz een inhoudelijk programma met lezingen en workshops. Onderwerpen varieerden van social media-strategieën tot productfotografie en trendanalyses voor interieur en groen. Demonstraties en presentaties van jonge ontwerpers voegden extra inspiratie en creativiteit toe aan de beurs.

 

Met de najaarseditie achter de rug richt de organisatie zich nu op de voorjaarseditie, die op 11, 12 en 13 januari 2026 in Gorinchem plaatsvindt.



Links

www.trendzvakbeurzen.nl
www.easyfairs.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, woon, winkelier, retail, decoratie, accessoire, bloemist, florist, plant, tuin, outdoor, home & living, homedecoratie, kerst, pasen, christmas, stationary, papierwaren, bloemist, vakbeurs, show, event, evenement, beurs, huisshow, gorinchem, #easyfairs, #trendz, #evenementenhal

Gerelateerd nieuws
25 jaar Textiellab
Het Textiellab heeft zich in 25 jaar ontwikkeld van experiment naar internationaal toonaangevend ontwikkelcentrum voor textiel, design
en innovatie.
lees verder
Westwing groeit aanzienlijk in 2025
Westwing overtreft zijn eigen doelstellingen op het gebied van EBITDA, cashflow en marge. Voor 2026 streeft de aanbieder van woon- en interieurartikelen naar verdere groei door uitbreiding, schaalvergroting en een sterkere marktpositie in Europa.
lees verder
Negatiever economisch beeld
Het Economisch beeld in Nederland is iets negatiever in maart, vooral door grotere negativiteit bij de Nederlandse consument.
lees verder
 
Jysk neemt filialen Leen Bakker over
lees verder
 
Overname Verilin
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden