Zwaartafelen bij Max Verstappen

Maandag 20 mei 2019

Tijdens de Jumbo Racedagen op Circuit Zandvoort dit weekend kreeg Max Verstappen een zeer bijzonder kunstwerk uitgereikt: een handgemaakte tafel van Zwaartafelen.
Zwaartafelen bij Max Verstappen
Zwaartafelen bij Max Verstappen Zwaartafelen bij Max Verstappen

Zwaartafelen uit Amersfoort, eerder al in het nieuws met een picknicktafel van 800 kg, had een zeer bijzonder kunstwerk gemaakt waar in het massief houten tafelbad diverse bijzondere afbeeldingen zijn uitgehakt. De bekende formule 1 coureur Max Verstappen (foto 1 links) ontving de tafel van van directeur Aart van Meerveld, als dank voor zijn inspanningen voor de Stichting Zorgeloos Kind.

In het robuuste suarhouten tafelblad zijn de huidige Formule 1-auto en de logo’s van zijn raceteam Red Bull en persoonlijke sponsor Jumbo uitgehakt. Ook is de bekende Red Bull Ring in Oostenrijk afgebeeld, het racecircuit waar hij vorig jaar zijn eerste Formule 1 overwinning van dat seizoen behaalde. De uitgehakte en gegutste afbeeldingen zijn vervolgens overgoten met meerdere lagen epoxy, met als resultaat een spiegelglad, transparant tafelblad dat tenslotte op een zwartstalen onderstel is bevestigd.

Frank van Reij (foto 1, tweede van rechts), directeur en eigenaar van Zwaartafelen is zijn hele leven al Formule 1-gek en is niet alleen heel trots de tafel te hebben mogen maken maar ook op het eindresultaat. Hij hoopt dat de tafel bij Max thuis komt te staan.

 

Zie ook de video (3:27).



Links

www.stichtingzorgelooskind.nl
www.zwaartafelen.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woon, woning, residentieel, project, kantoor, residentieel, kantoor, hospitality, meubel, tafel, stoel, bank, buiten, outdoor, tuin, terras, zandvoort, circuit, jumbo, #zwaartafelen, #maxverstappen, #formule1, #redbull, #stichtingzorgelooskind, #zorgelooskind, #jumbo, #hallojumbo, #jumbosupermarkten

Gerelateerd nieuws
Hout maakt gelukkig
Ons brein houdt van hout, zo blijkt uit neurowetenschappelijk onderzoek dat recent is uitgevoerd en door brancheorganisatie Fedustria naar buiten is gebracht.
lees verder
Bruisende editie Incoda
Het interieurvakevent Incoda in Gorinchem sluit een bruisende editie af met veel bezoekers en enthousiasme over de uitstraling en het aanbod.
lees verder
Máxima opent Dutch Design Week
Op donderdagavond 16 oktober geeft Koningin Máxima het officiële startsein voor de 25e editie van Dutch Design Week (DDW) in Eindhoven. Het event trekt jaarlijks meer dan 350.000 bezoekers en toont werk van zo’n 2.000 ontwerpers op honderd locaties in de stad.
lees verder
Circulaire ontwerpwedstrijd Incoda
Tijdens het interieurvakevent Incoda (Interieur Collectie Dagen) afgelopen zondag tot dinsdag werden er duurzame ciculaire producten getoond en door een jury beoordeeld. Erperium werd de winnaar met Cliff Refine!
lees verder
 
Winnaars NKWP en VMBO Challenge
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden