Zus Heldense Groep failliet

Woensdag 14 augustus 2019

Meubelbedrijf Design Factory uit Panningen, zusterbedrijf van meubelfabrikant Heldense is vorige week failliet verklaard. Hierdoor verliezen maar liefst 48 mensen hun baan.
Zus Heldense Groep failliet

Het nieuws van het faillissement van Design Factory komt tijdens de vakantie van het personeel. Komende maandag praat de directie de medewerkers bij, zo meldt onder meer De Limburger.

De onderneming, net als de bekende Panningse meubelfabrikant Heldense Group bv dochter van Ursus Minor bv, is een onderdeel van de holding Ursus Major bv. Het produceerde kasten en tafels.

Ook twee andere besloten vennootschappen van Ursus Minor, Popp-Eye Design bv en Salesforce bv, zijn gisteren inmiddels failliet verklaard.

Er is geen website meer actief en het bedrijf is inmiddels in Weert gevestigd op het adres van de curator, die nog geen verklaring kon geven voor het bankroet noch een uitspraak wilde doen over de mogelijke gevolgen voor de positie van de holding. Of er kans is op een doorstart van het bedrijf, is eveneens onduidelijk.




Links

www.heldense.com

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, woon, meubel, kast, tafel, salontafel, failliet, faillissement, insolventie, bankroet, neerleggen boeken, doorstart, overname, curator, #heldense, #heldensegroup, #heldensegroep, #designfactory, #poppeye, #salesforce.

Gerelateerd nieuws
Nieuwe ontwerpen Pilat & Pilat
Pilat & Pilat presenteerde recent meerdere toevoegingen aan de collectie, onder meer een nieuwe eettafel, stoel en eetkamerbank, aangevuld met een fauteuilontwerp dat teruggrijpt op een eerder ontwerp uit de jaren negentig.
lees verder
Nieuwe directeur Wittmann
Wittmann Möbelwerkstätten krijgt een nieuwe algemeen directeur: Alice Wittmann, de achter-achterkleindochter van de oprichter. Zij neemt de leiding over met verantwoordelijkheid voor marketing, productontwikkeling en verkoop.
lees verder
Steigerhouten meubels lenteklaar?
[Sponsored artikel] - De winter is helaas nog niet voorbij. We moeten nog leven met een grijze lucht, koude wind en warme kleding. Toch kan jezelf al op de lente voorbereiden.
lees verder
Wereldwijd ontmoetingspunt
Frankfurt bevestigt haar positie als wereldwijd ontmoetingspunt voor interieur, design en projectinrichting met de beurzen Ambiente, Christmasworld en Creativeworld.
lees verder
 
Nieuwe director Deli Home
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden