Zumtobel naar Amsterdam

Woensdag 07 januari 2015

Zumtobel Group opent nog in januari dit jaar een vestiging in Amsterdam. Dit heeft het Oostenrijkse verlichtingsbedrijf begin deze maand bekendgemaakt.
Zumtobel naar Amsterdam
Zumtobel naar Amsterdam

Het Lichtforum van Zumtobel in hartje Amsterdam treedt op als een open huis, waar dialoog en samenwerking tussen architecten, lichtontwerpers, technische deskundigen en onderzoekspartners kunnen plaatsvinden. Het Lichtforum vindt onderdak op de bovenste verdieping van het UP-gebouw aan de Piet Heinkade in Amsterdam (foto), met onder andere een showroom voor de drie merken van de Zumtobel Groep: Zumtobel, Thorn en Tridonic.

'Amsterdam is een zeer aantrekkelijke vestigingsplaats voor onze bedrijfstak,' aldus Ulrich Schumacher, CEO van Zumtobel Group. 'We willen hier nieuwe en innovatieve businessmodellen op gebied van verlichting en digitale technologie ontwikkelen. Ons nieuwe Amsterdam Lichtforum met zijn internationale team zal een belangrijke innovatieve trekker zijn voor de Zumtobel Groep als geheel.'
Het Amsterdam Lichtforum zal het hele jaar door evenementen organiseren over licht en technologie, architectuur en stedebouw. Het is de bedoeling dat er in mei 2015 een internationaal team van 25 mensen werkzaam is.

Rogier van der Heide (foto) is per december 2014 aangetrokken als hoofd Marketing & Design bij Zumtobel Group. In die functie is hij verantwoordelijk voor de coördinatie van de activiteiten van het nieuwe Amsterdamse Lichtforum.
Tot en met juli vorig jaar was Van der Heide werkzaam als Chief Design Officer and Vice President bij Philips Lighting. Ook is hij mede-oprichter en artistiek directeur van het Amsterdam Light Festival.




Links

www.zumtobelgroup.com

Tags

licht, verlichting, lamp, verlichtingsbedrijf, lichtontwerp, lichtontwerper, lichtforum, lichtarchitectuur

Gerelateerd nieuws
 
Deens label Formarkivet naar Milaan
lees verder
 
Kleur geeft armaturen karakter
lees verder
Vurige lampencollectie
Tijdens de Milano Design Week presenteert Masiero in zijn showroom de nieuwe Naar-collectie, ontworpen door Scatter d. In de serie hang-, wand- en tafellampen staan materiaalexpressie en lichtwerking centraal.
lees verder
 
Hanglampen van lava-afval
lees verder
Innovatie versnelt op Light+Building
Light+Building 2026 liet zien hoe snel innovatie in de sector momenteel gaat. Tijdens de zesdaagse vakbeurs in Frankfurt presenteerden bijna 2.000 exposanten nieuwe technologieën (digitalisering, elektrificatie en slimme lichtoplossingen) voor gebouwen, steden en interieurtoepassingen.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden