Zumtobel naar Amsterdam

Woensdag 07 januari 2015

Zumtobel Group opent nog in januari dit jaar een vestiging in Amsterdam. Dit heeft het Oostenrijkse verlichtingsbedrijf begin deze maand bekendgemaakt.
Zumtobel naar Amsterdam
Zumtobel naar Amsterdam

Het Lichtforum van Zumtobel in hartje Amsterdam treedt op als een open huis, waar dialoog en samenwerking tussen architecten, lichtontwerpers, technische deskundigen en onderzoekspartners kunnen plaatsvinden. Het Lichtforum vindt onderdak op de bovenste verdieping van het UP-gebouw aan de Piet Heinkade in Amsterdam (foto), met onder andere een showroom voor de drie merken van de Zumtobel Groep: Zumtobel, Thorn en Tridonic.

'Amsterdam is een zeer aantrekkelijke vestigingsplaats voor onze bedrijfstak,' aldus Ulrich Schumacher, CEO van Zumtobel Group. 'We willen hier nieuwe en innovatieve businessmodellen op gebied van verlichting en digitale technologie ontwikkelen. Ons nieuwe Amsterdam Lichtforum met zijn internationale team zal een belangrijke innovatieve trekker zijn voor de Zumtobel Groep als geheel.'
Het Amsterdam Lichtforum zal het hele jaar door evenementen organiseren over licht en technologie, architectuur en stedebouw. Het is de bedoeling dat er in mei 2015 een internationaal team van 25 mensen werkzaam is.

Rogier van der Heide (foto) is per december 2014 aangetrokken als hoofd Marketing & Design bij Zumtobel Group. In die functie is hij verantwoordelijk voor de coördinatie van de activiteiten van het nieuwe Amsterdamse Lichtforum.
Tot en met juli vorig jaar was Van der Heide werkzaam als Chief Design Officer and Vice President bij Philips Lighting. Ook is hij mede-oprichter en artistiek directeur van het Amsterdam Light Festival.




Links

www.zumtobelgroup.com

Tags

licht, verlichting, lamp, verlichtingsbedrijf, lichtontwerp, lichtontwerper, lichtforum, lichtarchitectuur

Gerelateerd nieuws
 
De beleving van licht
lees verder
Visgraat vloer: tijdloze elegantie thuis
[Sponsored artikel] - Op zoek naar een vloer die zowel stijlvol als tijdloos is? Bij Laminaat-plaza vind je een uitgebreide collectie laminaatvloeren, waaronder prachtige visgraat patronen die perfect passen in elk interieur.
lees verder
 
Vouwbare hanglamp Adilo
lees verder
Preview Meubelbeurs Brussel 2025
Van zondag 2 tot en met woensdag 5 november toont Meubelbeurs Brussel weer de veelzijdigheid van de Europese interieurwereld. Van Pools eikenhout tot Spaanse matrassen en Belgische meubelklassiekers.
lees verder
Idd Cologne: interieur leeft in de stad
De eerste editie van Interior Design Days cologne (Idd Cologne) nam de Duitse stad vier dagen over. Geen traditionele beursvloer dit keer, maar een levendig stadsfestival waarin 106 merken zich verspreidden over 16 bijzondere locaties.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden