Yvonne Brok naar HMTX

Maandag 01 juni 2026

Afgelopen week stond Yvonne Brok nog namens Fabromont op de stand van Broeinest tijdens Design District. Per vandaag, 1 jun, heeft zij de overstap gemaakt naar HMTX.
Yvonne Brok naar HMTX

Via een LinkedIn-update maakt Yvonne Brok bekend dat zij haar werkzaamheden voor Fabromont beëindigt en een nieuwe stap zet binnen HMTX Global, onderdeel van de internationale vloerengroep HMTX Industries. Daar wordt ze international sales manager.

 

Brok was de afgelopen jaren het gezicht van Fabromont op de Nederlandse markt. In die rol was zij verantwoordelijk voor het versterken van de positie van het Zwitserse merk, dat internationaal bekendstaat om textiele vloeroplossingen en het karakteristieke Kugelgarn-concept. Onder haar leiding groeide de zichtbaarheid van het merk binnen de architectuur-, projectinrichtings- en vastgoedsector.

 

Met haar overstap naar HMTX kiest Brok voor een organisatie die wereldwijd actief is in de vloerensector. HMTX Global opereert vanuit Nederland als internationale divisie van HMTX Industries en richt zich op de ontwikkeling en distributie van designgedreven vloeroplossingen voor zowel commerciële als residentiële toepassingen. 

 

In het verleden is Yvonne onder andere actief geweest voor Forinn (nu Intr) en Berry Alloc.



Links

www.hmtxglobal.com
www.fabromont.ch

Tags

nieuws, interieur, functie, verandering, verkoop, marktontwikkeling, pvcvloeren, vloeroplossingen, projectinrichting, vastgoed, architecten, design, salesmanager, personalia, #hmtx, #fabromont

Gerelateerd nieuws
Tweedehandsplatform Ikea breder
Interieurketenbedrijf Ikea brengt haar tweedehandsplatform - na Spanje, Noorwegen, België en Luxemburg - nu ook naar Engeland. Voor een uitrol in Nederland is nog geen datum gepland.
lees verder
Goud duurzaamheidsbeleid Unilin
Unilin behaalt Ecovadis Gold voor duurzaamheidsbeleid, waardoor men behoort tot de best beoordeelde bedrijven voor deze medaille.
lees verder
Nieuws van Coretec
Coretec Floors zal in september acte de presence geven op het interieurvakevent Incoda (Interieur Collectie Dagen) met een preview van hun nieuwe chevron-formaat.
lees verder
Verhaal creatieve makers op Incoda
Unique Objects: het verhaal van creatieve makers komt tijdens het interieurevent Incoda in de Evenementenhal Gorinchem in september tot leven.
lees verder
Coretec hoofdsponsor BCO
Core­tec wordt nieu­we hoofd­spon­sor van basketbalvereniging BC Oostende, waardoor de merknaam ook in de naam van de club komt.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden