XAL naar Design Post

Woensdag 02 juni 2021

Design Post Amsterdam (DPA) heeft er een nieuwe partner bij: verlichtingsfabrikant XAL. Het bedrijf werkt al 30 jaar samen met lichtontwerpers, architecten en engineers om - naar eigen zeggen - armaturen van de hoogste kwaliteit op maat te ontwikkelen.
XAL naar Design Post

De toonaangevende interieurmerken Arco, Arper, Casala, Eikelenboom, Kvadrat en Montis presenteerden zichzelf al bij Design Post Amsterdam (DPA). Dit is een interieurcollectief met een totale oppervlakte van 1.000m2 waar professionals en consumenten welkom zijn.

 

XAL stelt zich volgens DPA ten doel om de grenzen van het technisch haalbare te verleggen en visionaire designs mogelijk maken. Het Oostenrijkse bedrijf is aanwezig over de hele wereld en ontwikkelt en produceert zijn armaturen helemaal in eigen huis. XAL (moederbedrijf van Wever & Ducré) is ook actief in de projectmarkt en heeft verscheidene projecten op hun naam staan in binnen- en buitenland.

 

Benieuwd naar de mogelijkheden? DPA bezoeken kan op afspraak.



Links

www.designpostamsterdam.nl
www.wever-ducre.com
www.xal.com

Tags

Nieuws, inrichting, interieur, wonen, design, inspiratie, design, design, designmeubel, meubilair, woonkamer, verlichting, show, toonzaal, event, evenement, tradecenter, beurs, tentoonstelling, #designpostamsterdam, #xal, #weverducre

Gerelateerd nieuws
Bruisende editie Incoda
Het interieurvakevent Incoda in Gorinchem sluit een bruisende editie af met veel bezoekers en enthousiasme over de uitstraling en het aanbod.
lees verder
Idd Cologne 2025: designstad Keulen
Met Idd Cologne heeft de internationale interieurbranche er dit najaar een nieuw evenement bij. Van 26 tot en met 29 oktober verandert Keulen in een open podium voor hedendaags interieurdesign, verspreid over circa 25 locaties in de stad.
lees verder
Pendelarmatuur van karton
De Zweedse verlichtingsfabrikant Fagerhult heeft een nieuw pendelarmatuur gelanceerd dat grotendeels is gemaakt van gerecycled karton. Het model, genaamd Wrapped, is volgens het bedrijf het eerste premium armatuur in zijn soort.
lees verder
Kave Home stores
Interieurspecialist Eijerkamp heeft vestigingen in Zutphen en Veenendaal, en opent hier de eerste stores in Nederland van het Spaanse merk Kave Home.
lees verder
Extra aandeelhouder Tica
Rogier Uivel treedt toe als nieuwe medeaandeelhouder van Tica, naast Martijn Cliteur en Robert Segers, die dat sinds 2009 zijn.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden