Woonwinkel Kaky verhuisd

Dinsdag 04 februari 2020

Woonwinkel Kaky is per 1 februari verhuisd naar een nieuwe, grotere locatie in Almere Centrum aan de Schutterstraat 10.
Woonwinkel Kaky verhuisd

Kaky werd in 2014 gestart als een pop-up in woonaccessoires. Inmiddels is het assortiment gegroeid met meubels, verlichting, raambekleding, vloerkleden en cadeaus van verschillende labels. Sinds de opening is de winkel al een paar keer verhuisd, nu naar een gehuurd pand van 220m2 groot.

Eigenaar Eelco Boes: 'We zitten niet graag stil. Een nieuwe ruimte geeft nieuwe energie en zorgt voor een nieuwe vibe. We blijven dus graag in beweging. Niet alleen met onze collectie en assortiment, maar ook letterlijk, door ook nu weer een nieuw en mooier pand te betrekken. Bovendien mogen we elke keer weer opnieuw de winkel inrichten.'

Boes: 'We hebben een goeie mix aan items in het middensegment, aangevuld met duurdere en goedkopere producten.' Ook in de nieuwe winkel staan vaste merken als Ibride, David Trubridge, Studio Henk, Dutch Bone (van Zuiver), Zuiver en Royal Delft weer. Maar ook de labels Casalis en Mrs.Me die door Boes en zijn levenspartner Karin Lijmbach via Karmijn Agenturen in Nederland worden vertegenwoordigd.

Naast verkoop van mooie interieurproducten, geeft het Kaky-team ook interieuradvies, eventueel zelfs tot en met het volledig uit handen nemen van de restyling van iemands huis.



Links

www.almerecentrum.nl
www.casalis.be
www.ibride.fr
www.kaky.nl
www.karmijn.com
www.mrsme.com
www.royaldelft.com
www.studio-henk.nl
www.zuiver.com

Tags

Nieuws, interieur, wonen, huishoud, woonwinkel, detailhandel, meubilair, meubel, inrichting, tafel, stoel, retail, winkel, shop, woonboulevard, karpetten, textiel, decoratie, licht, lamp, accessoires, verlichting, kunst, #kaky, #almerecentrum, #casalis, #mrsme, #ibride, #davidtrubridge, #studiohenk, #dutchbone, #zuiver, #royaldelft

Gerelateerd nieuws
Auping neemt Kuperus over
Auping neemt Kuperus bedden over en verstevigt zo de positie in het premium segment van de slapenmarkt.
lees verder
 
Vloeren geinspireerd op de natuur
lees verder
Sterke stijging prijs koopwoningen
Een koopwoning in Nederland kostte in 2025 gemiddeld € 480.000, een stijging van ruim € 29.000 ten opzichte het jaar ervoor. Zo medlt het Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS).
lees verder
Maison&Objet naar de basis
Maison&Objet trok in januari 67.286 unieke bezoekers uit 148 landen. 2.294 Merken presenteerden zich op de beurs, waarvan 543 nieuwe. De beurs grijpt terug op de oorspronkelijke basis: vakmanschap en eigentijds design als fundament voor internationale handel.
lees verder
Weer comeback Habitat
Het woonmerk Habitat is opnieuw bezig om een comeback te maken in Europa. Er is onder andere een Nederlandse webshop is in aantocht.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden