Nieuws op voorjaarsbeurs DWI

Donderdag 06 februari 2020

De voorjaarsbeurs in De Woonindustrie (DWI) gaat op 9 februari van start. Op het gebied van meubelen en karpetten bied Left Label Collections veel nieuws. Slaapexposant Cox Slaapcomfort is ook weer aanwezig met noviteiten.
Nieuws op voorjaarsbeurs DWI
Nieuws op voorjaarsbeurs DWI Nieuws op voorjaarsbeurs DWI

Op de slaapafdeling van De Woonindustrie zijn dit voorjaar verschillende nieuwe exposanten te vinden. Eén van de standhouders van het eerste uur is Cox Slaapcomfort. De fabrikant toont in Nieuwegein zijn complete collectie slaapsystemen; lattenbodems, matrassen en boxsprings. Nieuw zijn de gestoffeerde ledikanten, die natuurlijk op de beurs te zien zijn (foto 1). Zin een ontbijtje? Ontbijt 'op' bed is er op maandag en dinsdag van 8.30-10.30 bij op de slaapafdeling.

 

Ook binnen de andere productgroepen zijn, zoals eerder hier te lezen, diverse nieuwkomers. Left Label Collections is echter ook een vaste exposant. Het bedrijf presenteert op DWI de kastencollectie van Coesel, karpetten van Left Label carpets en meubelen van Oxdenmarq. Oxdenmarq timmert volgens de agent flink aan de weg, de afgebeelde stoel (foto 2) staat helaas nog niet in Nieuwegein. Hij is te zien op de Stockholm Furniture Fair. Wel staan er diverse fauteuils, stoelen en tafels van het merk in de showroom. Nieuw van Left Label Carpets is de kwaliteit Phoenix (foto 3).

 



Links

www.dewoonindustrie.nl
www.coxslaapcomfort.nl
www.leftlabel.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woning, woon, wonen, project, kantoor, beurs, show, huisshow, evenement, vakbeurs, tentoonstelling, event, meubel, slaap, slapen, nacht,decoratie, accessoires, verlichting, licht, interieurbekleding, interieurstof, stof, meubelstof, interieurtextiel, meubelstoffen, vloer, tapijt, karpet, kleed, schommelstoel, stoel, fauteuil, bank, marketday, marketdayxl, Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woon, woning, residentieel, project, kantoor, ziekenhuis, hospitality, vloer, vloerbedekking, tapijt, vloerkleed, garen, textiel,

Gerelateerd nieuws
 
Spoga+Gafa 2025 weg naar toekomst
lees verder
Waarom Trendz Najaar 2025 bezoeken?
[Sponsored artikel] - We geven je graag drie redenen waarom je het inkoop- en inspiratiemoment van Trendz 2025 eind augustus in Gorinchem niet wilt missen.
lees verder
Flexa4dreams failliet
Flexa4dreams, producent van kindermeubelen, heeft faillissement aangevraagd na jaren van verlies. Dat meldt de website Wood Supply.
lees verder
 
Loungefauteuil Teodora
lees verder
Nieuwe directeur CBM
Jelle Boonstra wordt per 1 september de nieuwe directeur van Koninklijke CBM, de Nederlandse Branchevereniging voor Interieurbouw en Meubelindustrie.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden