Woonindustrie vol noviteiten

Maandag 13 februari 2017

De Vakbeurs van de Woonindustrie in Nieuwegein is gisteren begonnen. Het staat vol noviteiten en is vandaag, morgen en overmorgen nog te bezoeken.
Woonindustrie vol noviteiten
Woonindustrie vol noviteiten Woonindustrie vol noviteiten Woonindustrie vol noviteiten Woonindustrie vol noviteiten Woonindustrie vol noviteiten

De Woonindustrie is tot en met woensdag 15 februari open van 10-18 uur, vandaag tot 19 uur. Ruim 125 interieurfabrikanten tonen hun collecties. Eerder toonden we al flink wat noviteiten op zowel de Woonindustrie als de slaapafdeling de Droomindustrie. Maar er is nog veel meer, hierbij nog enige voorbeelden.

Bij Jamé Janssen mag je zoeken naar de verschillen tussen Tess en tweelingzus Saar (gif 1). Deze modellen staan model voor de Jamé-collectie: strakke stoffering en een hoogwaardig zitcomfort. Waar Saar vierkant is, heeft Tess een schuining in de binnenzijde van de arm. Beide hebben een middennaad in zit en rug. Poten zijn mogelijk in zwart chroom of gepolijst aluminium. Andere recente modellen zijn Pieter, Manon en Wessel.

Mmood toont er haar 4 seconden tafel, die op de afgelopen Meubelbeurs Brussel werd getoond en waarover we al eerder publiceerden.

Een andere designfabrikant KFF (via HMA Interdesign in de Benelux) brengt divers nieuws mee, rechtstreeks vanaf de IMM Cologne. Een daarvan is een bijzondere en elegante eetkamerfauteuil Kirk (foto 2) van ontwerper Volker Reichert. Het heeft een aluminium behuizing die staat op een nieuwe draadkruis frame. Naast deze Kirk heeft KFF nog vier andere nieuwe modellijnen: Arva, Caal, Lhasa en Maverick.

Ook de Deense verlichtingsfabrikant Vita komt via de IMM naar De Woonindustrie. Eerder toonden we al model Silvia van deze fabrikant met originele ontwerpen. Ook leuke is de losse vilten kap Shine (foto 3) die in elke positie op de lichtbron gelegd kan worden. De siliconen ring geeft zoveel grip dat deze kap, naast tafel- en vloerlamp, zelfs te gebruiken is als hanglamp.

Probilex introduceert tijdens de Vakbeurs Next (foto 4), een programma met een stoere en robuuste beton-look accenten, wat past in de huidige trend.
 
De nieuwe exposant Darono is een Portugese producent van levendig en kleurrijk technisch hoogstaand textiel. Poefs (foto 5), lampen, kussens, krukjes, kamerschermen, kleden en vazen. De ontwerpen zijn een symbiose van handwerk en vernieuwend design.

The Wool Studio brengt een wandtapijt met een dessin van Alfred Gockel (foto 6), een bekende Duitse kunstenaar. Deze handgetuft wandtapijten worden wereldwijd geleverd van in een gelimiteerde oplage van maximaal 12 stuks per ontwerp. Ze worden voorzien van een certificaat van echtheid van Alfred Gockel zelf.

 



Links

www.darono.pt
www.dewoonindustrie.nl
www.hma-interdesign.nl
www.jame.nl
www.kff.de
www.mmood.be
www.probilex.nl
www.thewoolstudio.nl
www.vitacopenhagen.com
www.woolproducts.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woning, woon, wonen, project, kantoor, beurs, show, huisshow, evenement, vakbeurs, tentoonstelling, event, meubel, slaap, slapen, nacht, verlichting, licht, interieurbekleding, interieurstof, stof, meubelstof, interieurtextiel, meubelstoffen, vloer, tapijt, karpet, kleed, schommelstoel, stoel, fauteuil, bank, #Droomindustrie, #Woonindustrie, #DeWoonindustrie, #darono, #hmainterdesign, #jamejanssen, #kff, #mmood, #probilex, #vitacopenhagen, #woolstudio

Gerelateerd nieuws
 
NIeuwe directeur Kees Smit
lees verder
Casa failliet
Woonwinkelketen Casa is dinsdag officieel failliet verklaard. De Nederlandse winkels zijn woensdagochtend niet meer opengegaan. Een dramatische wending, maar geen onverwachte, sinds het faillissement van het Belgische moederbedrijf in maart.
lees verder
Cloudpillo op Forbes-lijst
De opname van Lars van der Wijst en Jens Timmers, oprichters van het slaapmerk Cloudpillo, in de prestigieuze Forbes 30 Under 30 Europe-lijst is een opvallende erkenning voor een jong merk in de slaap- en interieurbranche.
lees verder
Carlo van Groter in Wonen
Een interessant gesprek met Carlo Heinemans, manager woninginrichting van de complete interieurzaak ('woonzinnig compleet') Groter in Wonen in Gronsveld.
lees verder
 
Quinti verrast in Milaan
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden