Woonindustrie: here to stay

Dinsdag 19 november 2024

Van 9 tot 12 februari 2025 vinden in De Woonindustrie in Nieuwegein opnieuw de voorjaarsvakdagen plaats. Ditmaal krijgt het slaapcollectief extra aandacht.
Woonindustrie: here to stay

Het zijn uitdagende tijden voor de interieurbranche, waarin vakbeurzen wegvallen en bedrijven onzekerheid ervaren. Juist nu wil De Woonindustrie een rots in de branding zijn. Met als boodschap ‘We are here to stay!’ toont de organisatie de blijvende ambitie om fabrikanten, merken, retailers, interieurprofessionals, de projectmarkt en consumenten te ondersteunen en inspireren.

 

Opnieuw presenteert De Woonindustrie tijdens de Voorjaarsvakdagen een breed scala aan exposanten. Naast de nieuwste ontwikkelingen in de branche krijgt het speciale slaapconcept Dromenland extra aandacht. Hier komen beddenfabrikanten, merken in bedtextiel en andere slaapproducten samen om de focus te leggen op innovaties binnen het thema nachtrust. Voor merken die deel willen uitmaken van dit collectief heeft De Woonindustrie een speciale aanbieding beschikbaar, klik hiervoor op deze link.



Links

www.dewoonindustrie.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woning, woon, wonen, project, kantoor, retail, stylist, binnenhuisarchitect, design, beurs, show, huisshow, evenement, vakbeurs, tentoonstelling, event, marketday, vakdagen, najaarsvakdagen, #awards, #woonindustrie, #dwi, #dewoonindustrie, #dwivakdagen, #voorjaarsvakdagen,

Gerelateerd nieuws
Nautische buitenmeubels
De nieuwe Sestri-collectie van het Turkse merk Snoc krijgt zijn primeur in Milaan. Het ontwerp van Studio Klass grijpt terug op de wereld van de botenbouw en vertaalt die naar een serie buitenmeubels.
lees verder
 
Masha de Boer overleden
lees verder
 
Flexa weer winstgevend
lees verder
Verkoop logistiek centrum
Tapijtproducent Victoria heeft de financiële positie versterkt met het verkopen en terughuren van het Belgische distributiecentrum.
lees verder
Huishoudens kopen minder
De consumptie van Nederlandse huishoudens krimpt in februari, ook het volume in duurzame consumptiegoederen is dalend.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden