Woonindustrie deelnemers bekend

Dinsdag 25 augustus 2015

De deelnemers van de Woonindustrie zijn bekend gemaakt. Een aantal nieuwe namen en ook de terugkeer van een oude bekende: Gealux.
Woonindustrie deelnemers bekend
Woonindustrie deelnemers bekend

De vakbeurs wordt zoals bekend van 14 t/m 16 september in Nieuwegein gehouden. Op dit moment tellen we ruim 110 exposanten, waarbij de deelnemers aan de sneak-preview van de Droomindustrie (zie onderstaande link naar artikel op Interieurjournaal.com) niet allemaal zijn meegerekend, wat ook geldt voor exposanten op het Designplatform.

 

Al met al zullen er een kleine 150 exposanten staan, waaronder dus nieuwkomer Gealux. Een paar weken geleden lieten we al weten welke andere nieuwe deelnemers naar het interieurcentrum zijn gekomen (zie ook de onderstaande link)

 

Bloqq, Left Label, Masterlight, Nouvion, het Lichtlab, en Winter Creations zijn tijdelijke deelnemers.

De lijst met exposanten is te vinden bij dit artikel en hier eventueel te downloaden.

 

Inmiddels is overigens ook de datum voor de vakbeurs in het voorjaar van 2016 bekend gemaakt: 15, 16 en 17 februari.

 



Links

www.woonindustrie.nl
www.interieurjournaal.com/nieuwe-exposanten-bij-woonindustrie/
www.interieurjournaal.com/droomindustrie-sneakpreview-in-woonindustrie/
www.gealux.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, slapen, slaap, slaapkamer, droomindustrie, woonindustrie, HTC, Home Trade Center, beurs, show, event, evenement, trade mart, vakbeurs, vakevenement, vakevent, woonevent, woonbeurs, bed, overtrek, boxspring, meubel, tafel, zitmeubel, kast, bijzettafel, salontafel, kapstok, stoel, eetkamer, fauteuil, dressoir, trends, milaan, woontrends, interieurtrends

Gerelateerd nieuws
Garant-eigenaar Lauten overleden
Hans-Dieter Lauten, eigenaar van Garant Group, is op 13 augustus op 80-jarige leeftijd overleden. Hij speelde decennialang een belangrijke rol in de ontwikkeling en internationalisering van de organisatie.
lees verder
Verhaal creatieve makers op Incoda
Unique Objects: het verhaal van creatieve makers komt tijdens het interieurevent Incoda in de Evenementenhal Gorinchem in september tot leven.
lees verder
 
Nieuw aanbod op Trendz/Showup
lees verder
Focus op regeneratieve architectuur
Architect@Work Rotterdam legt focus op regeneratieve architectuur. Het evenement vindt plaats in september in Rotterdam Ahoy.
lees verder
Ethimo toont Ginko en Reef
Voor het zomerseizoen van 2027 komt Ethimo onder andere met de Ginko-parasol van Studio Zanellato/Bortotto en het Reef-ligbed van Ethimo Design Studio. Beide ontwerpen combineren teak met textiel of vlechtwerk.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden