Reorganisatie Hilding Anders

Maandag 17 augustus 2015

De bezem blijft door de Hilding Anders organisatie gaan. Begin dit jaar in Zweden, nu ook in Nederland. Werd begin juli Sales en Marketing Directeur Bart Scheltema al vervangen door Frank Abbeel, vorige week werd bekend dat er ontslagen gaan vallen.
Reorganisatie Hilding Anders

Hilding Anders Nederland stelt dat de woonbranche, waaronder de slaapbranche, al jaren een gestage omzetdaling ondervindt. In 2014 scherpte het bedrijf 'strategie en marketingbeleid' verder aan om de labels Pullman, Eastborn en Jensen duidelijker marktposities en identiteiten te geven.

Dat heeft niet tot voldoende resultaten geleid, zelfs niet bij de huidige sterke opleving van de Nederlandse slaapbranche in het afgelopen half jaar: de Woonwinkelmonitor van Inretail publiceerde twee weken geleden een omzetplus van 7,5% voor slaapspeciaalzaken.

Hilding Anders is zelfs nog dermate negatief over de toekomst dat er nu elf arbeidsplaatsen moeten verdwijnen om de organisatiekosten structureel te verlagen, zowel op het gebied van productie als van ondersteunende diensten. Dit moet het mogelijk maken om de huidige gekozen weg van verkoop, marketing en innovatie door te kunnen blijven zetten. Ook 'duurzame inzetbaarheid' en kwaliteitsverhoging zijn onderdeel van het verbeterplan.

 



Links

www.hildinganders.com

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woon, wonen, woning, slaap, slapen, bed, bedden, matras, matrassen, Jensen, Pullman, Eastborn, Carpe Diem, Curem, boxsprings

Gerelateerd nieuws
Licht uit voor Loddenkemper
Na meer dan een eeuw aan meubelproductie is er een einde gekomen aan Loddenkemper, de Duitse fabrikant van slaapkamer- en woonkamermeubelen uit Oelde. Het bedrijf heeft zijn activiteiten officieel beëindigd.
lees verder
Beste scores in woonbranche
Auping, Ikea en Hornbach zijn de supersterren in een onderzoek binnen de woonbranche. Deze partijen hebben de beste positionering en scoren hoog op de waardestrategieën ‘beste proces’, ‘beste product’ en ‘beste service’.
lees verder
Plannen voor woningruil dit jaar?
[Sponsored artikel] - Wil je dit jaar graag op vakantie, maar heb je niet veel geld om een vakantie te betalen? Dan is een woningruil misschien interessant voor je.
lees verder
Nieuwe directeur Van Landschoot
Het Belgische familiebedrijf Van Landschoot viert op 2 september 2025 zijn 100-jarig jubileum. Tegelijkertijd start Dieter Verschuere officieel in zijn nieuwe functie als commercieel directeur.
lees verder
Groei detailhandel in juli
De Nederlandse detailhandel zet 5% meer om in juli, ook de winkels in woninginrichting laten een duidelijke groei zien.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
-28-09-2025
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden