Woonaccessoires op Meubelbeurs Brussel

Woensdag 04 juli 2018

Boutique wordt een nieuw segment voor woonaccessoires op de Meubelbeurs Brussel 2018, die komende november wordt gehouden.
Woonaccessoires op Meubelbeurs Brussel

Vrijwel elke meubelwinkel heeft woonaccessoires in zijn aanbod en soms zelfs een aparte decoratie-afdeling. En veel decoratiezaken hebben wel een aantal meubelen te koop. Vandaar dat de Meubelbeurs Brussel voor het eerst dit jaar Boutique als een integraal onderdeel van de beurs met een gespecialiseerd aanbod aan woonaccessoires en decoratie samenbrengt in hal 1.

Leveranciers van decoratieartikelen die zich richten op interieurwinkels kunnen via deze link meer informatie krijgen of zich voor Boutique aanmelden of natuurlijk door contact op te nemen met de organisatie. Beoogde exposanten zijn fabrikanten en importeurs van onder meer vazen, schalen, manden, kaders, schilderijen, foto’s, verlichting, kussens, plaids, karpetten, spiegels, beelden, kaarsen, kandelaars, theelichthouders, glaswerk, keramiek, porselein en kleinmeubilair.

De Meubelbeurs Brussel wordt gehouden van 4 tot en met 7 november 2018.

 



Links

www.meubelbeurs.be

Tags

Meubelbeurs Brussel, beurs, event, evenement, tentoonstelling, meubel, meubelen, wonen, woning, woon, interieur, inrichting, jeugdkamer, slaapcomfort, Kids' corner, Brussels by Night, Nieuws, slaapbranche, slapen, slaapfabrikant, bed, boxspring, lattenbodem, matras, slaapexposant, slaapsegment, slaapconcept, City, Fushion, Mozaďek, award, winnaar, prijs, uitreiking, balthazar, champagne, #balthazar, #meubelbeursbrussel, #boutique

Gerelateerd nieuws
 
Geslaagd debuut Trendz/Showup
lees verder
 
Heimtextil ziet huis als rustpunt
lees verder
Nieuw perspectief op de Ambiente
Ambiente 2027 scherpt focus op interieur en contractmarkt met veel activiteiten op de beursvloer.
lees verder
Polspotten kiest nieuwe koers
Polspotten bestaat 40 jaar en grijpt het jubileum aan voor een nieuwe fase. Het Amsterdamse designmerk krijgt een nieuwe ceo, zet sterker in op e-commerce en sluit eind oktober zijn brand store aan de Westerstraat.
lees verder
 
Nieuwe ambassadeurs Incoda
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden