Winst voor Home Fashion Group

Dinsdag 07 januari 2025

Ondanks een omzetdaling heef de Home Fashion Group het jaar 2023 met een winst afgesloten.
Winst voor Home Fashion Group

Homefashion Group, het bedrijf achter woonwinkelketens Leen Bakker en Kwantum, zag zijn omzet in 2023 zowel in Nederland als in België dalen. Dankzij kostenbesparingen was het resultaat echter toch positief.

 

De netto-omzet van Homefashion Group daalde van € 651 miljoen in 2022 naar een kleine € 622 miljoen in 2023. In Nederland bedroeg de omzet € 528 miljoen, tegenover € 554 miljoen een jaar eerder. In België realiseerde het bedrijf een omzet van € 93,4 miljoen, tegenover € 97 miljoen in 2022. De cijfers komen uit het voorlopige jaarverslag, dat Retailtrends kon inkijken.

 

Ondanks de dalende verkoop hield Homefashion Group wel een winst van € 19,5 miljoen over, terwijl het bedrijf een jaar eerder nog ruim € 25 miljoen verlies leed. Dat positieve cijfer is te danken aan een kostenbesparingsprogramma. Ook kwam de retailer tot een akkoord met de Belastingdienst over de resterende coronaschuld, zo meldt Retailtrends.



Links

www.homefashiongroup.com
www.leenbakker.nl
www.leenbakker.be
www.kwantum.nl
www.kwantum.be

Tags

nieuws, interieur, winkelformules, woonconcepten, winkels, online, webshops, merken, revitalisering, relevantie, consument, klant, winst, concurrentie, marktomstandigheden, moederbedrijf, nederland, belgie, omzet, groei, daling, raambekleding, vloeren, #homefashiongroup, #leenbakker, #kwantum

Gerelateerd nieuws
Vernieuwde site Woonindustrie
De Woonindustrie presenteert met trots haar volledig vernieuwde website met een moderne uitstraling, verbeterde navigatie en biedt interieurprofessionals alle actuele informatie over het centrum, de deelnemende merken en de komende events.
lees verder
Stijging inflatie en consumptie
De inflatie in juni bleef in Nederland hoog, terwijl de consumptie over mei een lichte groei laten zien in zowel omzet als in volume.
lees verder
 
HMC kunst door vakmanschap
lees verder
Joli presenteert Tendo
Het Belgische meubelmerk Joli voegt een nieuw designstatement toe aan zijn collectie: Tendo. Deze tafel is volgens het bedrijf meer dan een gebruiksvoorwerp – het is een sculptuur in de ruimte.
lees verder
Modint pleit voor circulaire bedrijven
Modint roept politici op: 'Stop met circulaire bedrijven langs een lineaire meetlat te leggen.' En: 'Ze moeten ruimte krijgen voor hun innovatieve businessmodellen.'
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden