Nieuwe koers Trade Mart Utrecht

Donderdag 09 januari 2025

Trade Mart Utrecht, onderdeel van Koninklijke Jaarbeurs, kiest vanaf 2026 voor een dynamisch beursmodel. Met onder meer nieuwe vakbeurzen voor de segmenten Jewels & Watches en Kitchen & Design.
Nieuwe koers Trade Mart Utrecht

Trade Mart Utrecht wil beter inspelen op de behoeften van de verschillende sectoren en op de huidige ontwikkelingen en trends in deze markten. Voor het zover is, vinden in 2025 zoals vanouds de voor- en najaarseditie van de Retailbeurs plaats. Dan zijn de exposanten van alle verschillende productgroepen aanwezig.

 

Naast de Jewels & Luxury vakbeurs voor sieraden ontwikkelt Jaarbeurs in 2025 een nieuwe vakbeurs voor de Home & Living branche. Kitchen & Design moet de vakbeurs worden waar de branche samenkomt met een uitgebreid aanbod op het gebied van koken en wonen in het midden-hoge segment.

Marieke Groot, manager Trade Mart Utrecht: ‘We inspireren bezoekers met de nieuwste producten en trends, laten hen kennis opdoen over de laatste ontwikkelingen en bieden volop netwerkmogelijkheden aan. Ik kijk ernaar uit om de vakbeurs komend jaar verder vorm te geven zodat we ook hier een geweldig nieuw concept kunnen lanceren.’

 

Tijdens de beurzen die dit jaar nog in ‘oude’ stijl plaatsvinden licht de focus ligt niet alleen op de nieuwste trends en ontwikkelingen in de verschillende markten, maar er wordt ook stilgestaan bij de geschiedenis van Trade Mart. Daarnaast blijven de showrooms van Fashion & Lifestyle en Kitchen & Design op verschillende maandagen gedurende het jaar geopend.



Links

www.trademart.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, beurs, show, evenement, event, tentoonstelling, interieurbeurs, woonaccessoire, decoratie, decoratie-artikel, keuken, koken, servies, keramiek, meubel, kleinmeubel, bijzet, verlichting, licht, verlichting, sierkussen, kussen, textiel, woon, woontextiel, woningtextiel, platform, inkoop, #trademart, #trademartutrecht, #tmu, #jaarbeursutrecht

Gerelateerd nieuws
 
Operationeel directeur Woonindustrie
lees verder
Meubelbeurs 2025: klaar voor groei
De Meubelbeurs Brussel 2025 krijgt vorm en zet grote stappen vooruit. De hallen zijn voor meer dan 90% gevuld, met een aanbod dat sterker en veelzijdiger is dan ooit.
lees verder
 
Spoga+Gafa 2025 weg naar toekomst
lees verder
Waarom Trendz Najaar 2025 bezoeken?
[Sponsored artikel] - We geven je graag drie redenen waarom je het inkoop- en inspiratiemoment van Trendz 2025 eind augustus in Gorinchem niet wilt missen.
lees verder
Flexa4dreams failliet
Flexa4dreams, producent van kindermeubelen, heeft faillissement aangevraagd na jaren van verlies. Dat meldt de website Wood Supply.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden