Winst voor Home Fashion Group

Dinsdag 07 januari 2025

Ondanks een omzetdaling heef de Home Fashion Group het jaar 2023 met een winst afgesloten.
Winst voor Home Fashion Group

Homefashion Group, het bedrijf achter woonwinkelketens Leen Bakker en Kwantum, zag zijn omzet in 2023 zowel in Nederland als in België dalen. Dankzij kostenbesparingen was het resultaat echter toch positief.

 

De netto-omzet van Homefashion Group daalde van € 651 miljoen in 2022 naar een kleine € 622 miljoen in 2023. In Nederland bedroeg de omzet € 528 miljoen, tegenover € 554 miljoen een jaar eerder. In België realiseerde het bedrijf een omzet van € 93,4 miljoen, tegenover € 97 miljoen in 2022. De cijfers komen uit het voorlopige jaarverslag, dat Retailtrends kon inkijken.

 

Ondanks de dalende verkoop hield Homefashion Group wel een winst van € 19,5 miljoen over, terwijl het bedrijf een jaar eerder nog ruim € 25 miljoen verlies leed. Dat positieve cijfer is te danken aan een kostenbesparingsprogramma. Ook kwam de retailer tot een akkoord met de Belastingdienst over de resterende coronaschuld, zo meldt Retailtrends.



Links

www.homefashiongroup.com
www.leenbakker.nl
www.leenbakker.be
www.kwantum.nl
www.kwantum.be

Tags

nieuws, interieur, winkelformules, woonconcepten, winkels, online, webshops, merken, revitalisering, relevantie, consument, klant, winst, concurrentie, marktomstandigheden, moederbedrijf, nederland, belgie, omzet, groei, daling, raambekleding, vloeren, #homefashiongroup, #leenbakker, #kwantum

Gerelateerd nieuws
Bomma: fusie van licht en natuur
Bomma onthult Fragment Line, een nieuwe collectie horizontale verlichtingsarmaturen ontworpen door Studio Dechem: innovatief design gemaakt met vakmanschap, waarbij gesmolten glasscherven een etherisch effect creëren.
lees verder
Juist badkamermeubel vermindert stress
[Sponsored artikel] - Ochtendstress is niet alleen vervelend, maar zet vaak de toon voor je hele dag. Maar wat als je badkamer zelf die dagelijkse chaos kan verminderen?
lees verder
 
Certificering voor Rinos
lees verder
Spoga+Gafa: Design Gardens
Van 24-26 juni vindt in Keulen Spoga+Gafa 2025 plaats, de grootste internationale vakbeurs voor tuin- en BBQ-sector. Dit jaar met het thema 'Design Gardens', waarin de focus ligt op esthetische en innovatieve tuininrichting.
lees verder
Nieuwe recycle service Ikea
Ikea roept consumenten op oude hoofdkussens en dekbedden in te leveren. Dat kan inmiddels in alle Nederlandse vestigingen.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden