Winnaars Carpet Design Awards bekend

Maandag 16 januari 2017

Op zondag 15 januari zijn op de Domotex in Hannover de acht winnaars van de Carpet Design Awards bekend gemaakt.
Winnaars Carpet Design Awards bekend

De winnaars werden voor het twaalfde achtereenvolgende jaar gekozen uit een lijst van 24 finalisten (te zien in het Innovations@domotex gebied van hal 17), gekozen uit bij de eerste 386 inzendingen uit 21 landen in acht categorieën
 
Onder het voorzitterschap van tapijtontwerpster Stephanie Odegard uit New York, beoordeelde de jury tapijten en kleden op het gebied van design en design concept, materialen, uitvoering, textuur, structuur en kwaliteit, evenals duurzaamheid en branding.
 
1. Best Studio Artist Ontwerp: "Vlisco Recycled" door Simone Post.
2. Best Modern Design Superior: "Super Moon" door Sterling Rugs;
3. Best Modern Design Deluxe: "Summit" door Wool and Silk Rugs;
4. Best Traditional Ontwerp: "Vase Green" door Ayka Design;
5. Best Transitional Ontwerp: "Shiraz sabz" door Hossein Rezvani;
6. Best Flat Weave Ontwerp: "Scandinavian Flatweave 2" van Rug & Kilim;
7. Best Modern Collection: "Unstring by Kavi" van Jaipur Rugs;
8 .Beste Transitional Collection: "Alasht collectie" van Edelgrund.

Het bezoekende publiek heeft ook nog de kans om hun persoonlijke favorieten uit de 24 finalisten te kiezen. De winnaar hiervan wordt nog geëerd met een speciale trofee aan het einde van de show.

 



Links

www.domotex.de
www.messe.de
www.messe.be
www.hannover-beurs.nl
www.hosseinrezvani.com
www.jaipurrugsco.com
www.rugandkilim.com
www.woolandsilkrugs.com

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, woon, project, vloeren, parket, hout, pvc, lvt, vinyl, linoleum, tapijt, karpet, pers, oosterse tapijten, kelims, zieglers, entreemat, mat, entree, deurmat, textiel, bekleding, stofferen, stoffering, beurs, show, evenement, event, tentoonstelling, vakdagen, vakbeurs, #domotex.

Gerelateerd nieuws
Installatiewedstrijd Coretec
Coretec lanceert op 21 september de 'Installer of the Year'-wedstrijd op het vakevent Incoda in de Evenementenhal in Gorinchem.
lees verder
Aftrap Najaarsdagen Woonindustrie
De Woonindustrie is zondag gestart met de Najaarsvakdagen. Ondanks het warme weer trok de eerste dag, waar ook consumenten welkom waren, 30% meer bezoekers dan tijdens de vorige editie.
lees verder
NIeuwe strategie Jysk
Woonspecialist en winkelketen Jysk komt met nieuwe strategie: meer winkels én digitale investeringen.
lees verder
 
Nieuwe editie in Amsterdam
lees verder
Nieuw lid directie Coretec
Maxima Lengelé versterkt de directie van US Floors (Coretec) in de functie van chief commercial officer
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
-28-09-2025
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden