West-Vlaamse huisshow in mei

Maandag 04 april 2022

Drie meubelproducenten uit West-Vlaanderen organiseren gezamenlijk van 8-11 mei een huisshow op hun locaties in Kuurne, Wevelgem en Izegem.
West-Vlaamse huisshow in mei

Het gaat om de Revor Group, Demuynck en Castle Line. Revor uit Kuurne is producent van boxsprings en matrassen en richt zich op de retail en projectmarkt. Demuynck uit Wevelgem heeft meer dan 40 jaar expertise in het maken van hoogwaardige en duurzame zitmeubelen. En Castle Line, een label van Marc Vandecasteele & Co., uit Izegem is een Belgische meubelspecialist met een aanbod voor retailers en tevens de projectmarkt.

De drie bedrijven zetten hun deuren van 8-11 mei open en gaan elk vanuit hun eigen bedrijfssite een huisshow organiseren. De bedrijven mikken op een gelijkaardige doelgroep en willen op deze manier klanten vanuit België en buurlanden naar West-Vlaanderen gelegenheid geven te komen voor een showroom- en fabrieksbezoek bij de drie bedrijven.


 

'Ieder bedrijf had de afgelopen jaren al zijn eigen huisshow maar telkens op een ander moment. Nu kunnen klanten, die van iets verder komen, meerdere bedrijven bezoeken in één dag. Wat het ook voor hen interessanter maakt,' zo stelt Jan Maes (foto), zaakvoerder bij Revor Group.


 

De bedrijven presenteren tijdens de show hun collecties en noviteiten. Daarnaast krijgen de bezoekers de mogelijkheid om de productieomgeving te bezoeken en kunnen ze genieten van hun gastvrijheid. Professionals uit de interieurbranche zijn welkom en kunnen zich aanmelden voor een bezoek door een mailtje te sturen naar de bedrijven.



Links

www.castle-line.be
www.demuyncknv.be
www.revor.be
www.vandecasteele-marc.be

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, beurs, event, evenement, tentoonstelling, huisshow, meubel, meubelen, bank, zitbank, fauteuil, wonen, woning, woon, interieur, slaapcomfort, slaapbranche, slapen, slaapfabrikant, bed, boxspring, lattenbodem, matras, slaapexposant, slaapsegment, slaapconcept, #demuyncknv, #revor, #vandecasteelemarc, #castelline

Gerelateerd nieuws
 
Hometex niet in winter
lees verder
Nieuwe ceo Whoppah
Evelien Bunnik-Remmelts volgt haar man Thomas op als ceo van Whoppah, waardoor de laatste zich op andere projecten kan richten voor het bedrijf.
lees verder
Bekende textielmerken overgenomen
De Vespo Groep neemt een aantal bekende textielmerken - waaronder Cinderella, Damai, DDDDD, en Seahorse - over van Dutch Home Company om deze verder uit te gaan bouwen.
lees verder
Overname afgerond
Overname Leen Bakker en Kwantum is afgerond en deze worden definitief overgenomen van Gilde Equity.
lees verder
Westwing groeit aanzienlijk in 2025
Westwing overtreft zijn eigen doelstellingen op het gebied van EBITDA, cashflow en marge. Voor 2026 streeft de aanbieder van woon- en interieurartikelen naar verdere groei door uitbreiding, schaalvergroting en een sterkere marktpositie in Europa.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden