Weer banen weg bij Anker

Dinsdag 19 juni 2018

De Duitse tapijtfabrikant Anker heeft aangekondigd nog meer banen te gaan schrappen.
Weer banen weg bij Anker

De onderneming uit Düren had in november vorig jaar reeds 29 mensen laten gaan. Om hoeveel werknemers het nu gaat is volgens Bth niet bekend. Er lopen nog gesprekken tussen de leiding van Anker, de ondernemingsraad en de vakbond.

De aanleiding is dat de omzet in 2017 van € 48 miljoen ondermaats was en daardoor verlies werd geleden, zo meldde directeur Gerhard Hoffe. Overigens zou dit voornamelijk te wijten zijn aan het verlies van een belangrijke klant in de luchtvaartsector. De overige omzet is wel naar verwachting.

Anker had echter zich ten doel gesteld om door reorganisatie, kostenbesparing op personeel en efficiëntie-verbeteringen in 2018 op nul uit te komen. Tegelijkertijd heeft de fabriek geïnvesteerd in nieuwe producten, zoals modulaire tapijten (foto Core Moular; website Anker).

 



Links

www.anker.eu

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, vloer, tapijt, tapijttegel, lvt, laminaat, karpet, bekleding, akoestiek, anker, industrie, producent, stofferen, stoffering, reorganisatie, #herstucturering, #ontslag, #anker, #ankerdueren, #ankerteppichboden

Gerelateerd nieuws
Veelzijdige VT-Wonen-collecties
Forbo Flooring heeft recent de nieuwe Marmoleum en Novilon VT-Wonen collecties gepresenteerd, die in samenwerking met de designers van het woonblad tot stand zijn gekomen.
lees verder
Lekkage kost echt: duur herstel
[Sponsored artikel] - Een klein scheurtje in een leiding lijkt onschuldig. Totdat je ontdekt dat er vocht in je muur zit, het parket opbolt of er ineens schimmel verschijnt. Dan ontdek je wat een lekkage écht kost: duur herstel!
lees verder
Overname Laminaat.nl
Floors Group neemt per direct branchegenoot Laminaat.nl over. Met de overname groeit Floors Group, bekend van onder meer Laminaatenparket.nl, verder.
lees verder
Uitkijken naar Najaarsvakdagen
De voorbereidingen voor de Najaarsvakdagen 2025 zijn in volle gang. De Woonindustrie zet in op een inspirerende vakbeurs waar interieurprofessionals kunnen rekenen op een krachtig aanbod van merken in meubelen, verlichting, design, accessoires, slaapcomfort, vloeren en wand- en raamdecoratie.
lees verder
Nieuwe commissaris EK retail
Ondernemer Paul Berden van de bekende winkelketen Berden uit Venlo-Blerick treedt toe tot Raad van Commissarissen van EK Retail.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden