Vooruit blikken met DWI

Vrijdag 19 juni 2020

De Woonindustrie (DWI) blikt alvast vooruit naar de komende maanden. De Vakdagen komen eraan in september, met verschillende nieuwe exposanten. Ook geeft Monique van der Reijden exclusieve masterclasses.
Vooruit blikken met DWI

Foto's: Floor Knaapen voor Eigen Huis & Interieur/Productie & styling: Monique van der Reijden

 

Kortgeleden werd bekend dat de DWI Vakdagen in DWI (De Woonindustrie) dit najaar plaatsvinden verdeeld over vijf dagen: 13-15 september (zondag t/m dinsdag) en 21-22 september (maandag + dinsdag). Dan zijn onder meer enkele nieuwkomers in Nieuwegein te zien: Benoa (meubelen), Delux Scandinavia en Hasena (beide slapen) en By Mooss van Mark Hoogendam (accessoires).

 

Inmiddels is duidelijk dat er tijdens de Vakdagen sprake zal zijn van een verplichte voorregistratie met timeslots, waarbij het mogelijk is om meerdere timeslots te kiezen. De inschrijving voor de timeslots opent over enkele weken. Voor zondag en dinsdag zijn de timeslots 10-13 en 14-17, voor maandag 10-13, 14-17 en 18-21 uur.

 

14-07-2020: Aanmelden voor de komende beurs kan inmiddels via deze link.

 

DWI meldt verder dat er nog plekken zijn voor de masterclasses Trendsignalementen herkennen en vertalen. Deze masterclasses worden gegeven door Monique van der Reijden, in een samenwerking tussen BNS Crisp, NIA Academie en DWI. Per masterclass presenteert Monique twee nieuwe interieur- en designtrends. De presentatie zit volgens DWI vol inspiratie, stylingtips en kleur- en materiaalcombinaties. Daarnaast leren de deelnemers in de masterclass om trends te herkennen en vertalen voor hun eigen bedrijf. Er zijn nog plaatsen voor maandag 30 november en maandag 21 februari 2021.

 



Links

www.benoa.nl
www.deluxscandinavia.com
www.dewoonindustrie.nl
www.hasena.ch
www.hoogendaminteriors.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woning, woon, wonen, project, kantoor, retail, stylist, binnenhuisarchitect, design, beurs, show, huisshow, evenement, vakbeurs, tentoonstelling, event, meubel, slaap, slapen, nacht, decoratie, accessoires, woonaccessoires, verlichting, licht, interieurbekleding, interieurstof, stof, meubelstof, interieurtextiel, textiel, meubelstoffen, vloer, tapijt, karpet, kleed, schommelstoel, stoel, fauteuil, bank, smart home, afbouw, advies, marketday, marketdayxl, najaarsbeurs, masterclass, #deluxscandinavia, #dewoonindustrie, #woonindustrie, #benoa, #bymooss, #dwi, #hasena, #markhoogendam, #moniquevanderreijden

Gerelateerd nieuws
 
Vij5 viert 20 jaar in Den Bosch
lees verder
Retail onder druk kabinetsbeleid
Het Nederlandse kabinet vergroot druk op de retail met de nieuwe miljoenennota, zo stellen een aantal brancheverenigingen (waaronder Inretail) in een verklaring.
lees verder
Nieuwe namen voor Brussel
Meubelbeurs Brussel krijgt van 8 tot en met 11 november verschillende nieuwe namen en collecties op de beursvloer. Onder meer Theuns, Novomera, AJ Living en Pilloking laten zien waarmee zij het nieuwe meubelseizoen ingaan.
lees verder
 
Waardevol ontmoetingsplatform
lees verder
Zuiver laat meubels meebewegen
Zuiver introduceert een nieuwe collectie binnen de campagne ‘Made for Every Moment’. Nieuwe uitvoeringen van bekende stoelen, een lampencollectie en een booglamp sluiten aan bij het idee dat meubels door de jaren heen van plek en functie kunnen veranderen.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden