Vooruit blikken met DWI

Vrijdag 19 juni 2020

De Woonindustrie (DWI) blikt alvast vooruit naar de komende maanden. De Vakdagen komen eraan in september, met verschillende nieuwe exposanten. Ook geeft Monique van der Reijden exclusieve masterclasses.
Vooruit blikken met DWI

Foto's: Floor Knaapen voor Eigen Huis & Interieur/Productie & styling: Monique van der Reijden

 

Kortgeleden werd bekend dat de DWI Vakdagen in DWI (De Woonindustrie) dit najaar plaatsvinden verdeeld over vijf dagen: 13-15 september (zondag t/m dinsdag) en 21-22 september (maandag + dinsdag). Dan zijn onder meer enkele nieuwkomers in Nieuwegein te zien: Benoa (meubelen), Delux Scandinavia en Hasena (beide slapen) en By Mooss van Mark Hoogendam (accessoires).

 

Inmiddels is duidelijk dat er tijdens de Vakdagen sprake zal zijn van een verplichte voorregistratie met timeslots, waarbij het mogelijk is om meerdere timeslots te kiezen. De inschrijving voor de timeslots opent over enkele weken. Voor zondag en dinsdag zijn de timeslots 10-13 en 14-17, voor maandag 10-13, 14-17 en 18-21 uur.

 

14-07-2020: Aanmelden voor de komende beurs kan inmiddels via deze link.

 

DWI meldt verder dat er nog plekken zijn voor de masterclasses Trendsignalementen herkennen en vertalen. Deze masterclasses worden gegeven door Monique van der Reijden, in een samenwerking tussen BNS Crisp, NIA Academie en DWI. Per masterclass presenteert Monique twee nieuwe interieur- en designtrends. De presentatie zit volgens DWI vol inspiratie, stylingtips en kleur- en materiaalcombinaties. Daarnaast leren de deelnemers in de masterclass om trends te herkennen en vertalen voor hun eigen bedrijf. Er zijn nog plaatsen voor maandag 30 november en maandag 21 februari 2021.

 



Links

www.benoa.nl
www.deluxscandinavia.com
www.dewoonindustrie.nl
www.hasena.ch
www.hoogendaminteriors.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woning, woon, wonen, project, kantoor, retail, stylist, binnenhuisarchitect, design, beurs, show, huisshow, evenement, vakbeurs, tentoonstelling, event, meubel, slaap, slapen, nacht, decoratie, accessoires, woonaccessoires, verlichting, licht, interieurbekleding, interieurstof, stof, meubelstof, interieurtextiel, textiel, meubelstoffen, vloer, tapijt, karpet, kleed, schommelstoel, stoel, fauteuil, bank, smart home, afbouw, advies, marketday, marketdayxl, najaarsbeurs, masterclass, #deluxscandinavia, #dewoonindustrie, #woonindustrie, #benoa, #bymooss, #dwi, #hasena, #markhoogendam, #moniquevanderreijden

Gerelateerd nieuws
Consumptie huishoudens stijgt door
Nederlandse Huishoudens hebben in september 0,8% meer geconsumeerd dan in dezelfde maand vorig jaar. Dit betekent dat de consumptie voor de 15e maand op rij.



lees verder
 
Sofasysteem Ellipse
lees verder
Ondernemers verwachten meer te investeren
Nederlandse ondernemers verwachten meer investeringen te doen in 2026. De winstgevendheid is in het laatste kwartaal gedaald.
lees verder
 
Klassieker met nieuwe zachtheid
lees verder
Parketambacht in de schijnwerpers
Er is veel aandacht voor het parketvak op de lopende beurs HoutPro+ 2025 in 's-Hertogenbosch, onder andere door het Parket Ambacht Plein.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden