Volwaardig Showup komt eraan

Maandag 14 februari 2022

Showup is uitgesteld naar 3 en 4 april, maar het wachten zal volgens de organisatie zeker de moeite waard zijn. Want door de verplaatsing is het mogelijk om er weer een echte volwaardige Showup van te maken.
Volwaardig Showup komt eraan
Volwaardig Showup komt eraan Volwaardig Showup komt eraan

Terug van weggeweest op Showup het lezingen programma listenup, met onder andere Jan Agelink en Marieke Eyskoot. Er is weer plek voor Startups en nieuwkomers onder de noemer Upcoming. Op dit moment hebben 275 deelnemers toegezegd voor Showup en daar zullen er de komende tijd nog de nodige merken bijkomen

 

Eén van deze creatieve nieuwkomers is Custommaud Design. De karaf Château D'eau (foto 1) is geïnspireerd door de klassieke watertoren. Til gewoon de stok op en het water stroomt in het glas.

 

Een andere nieuwe exposant is Meet your greens. Het bedrijf maakt fotografische kunstafdrukken van groenten. Degene op foto 2 heet The Matrone, het is een hommage aan de Koolrabi. De prints zijn er in XL-formaten (A2+) en onderaan de print staat een recept met deze groente.

 

Over eten gesproken, exposant Karim Rashid ontwierp de serviescollectie Skallop. Het ontwerp past bij de vloeiende en onregelmatige vormen die je in de natuur ziet. B2B Verkoop hiervan loopt via Kitchentrend.

 

Aanmelden voor Showup kan reeds hier!



Links

www.showup.nl
www.custommaud.nl
www.meetyourgreens.nl
www.karimrashid.com

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woon, woning, wonen, binnen, huis, decoratie, tuin, outdoor, interieurdecoratie, woonaccessoire, woondecoratie, accessoire, verlichting, lamp, meubel, kleinmeubel, consumentengoederen, beurs, tentoonstelling, show, event, evenement, Vijfhuizen, uitgesteld, verschoven, nieuwe datum, verplaatsen, later, postpone, #showup, #showup22, #togetherweshowup, #CustomMaudDesign, #meetyourgreens, #skallop, #kitchentrend

Gerelateerd nieuws
Doorstart Riviera Maison
Riviera Maison maakt een doorstart dankzij de overname door Dutch Interior.
lees verder
Vertrek Paul Oomens bij HMC
Per 1 augustus zal Paul Oomens het HMC gaan verlaten, waarbij er momenteel wordt gezocht naar een opvolger.
lees verder
 
Geluidspanelen ervaren bij Heditex
lees verder
Ikea verlaagt weer prijzen
Ikea gaat door met prijsverlagingen, na de eerste rondes van vorig jaar.
lees verder
Kraaijeveld nieuwe verkoopbaas Intr
Per 1 juni is Simon Kraaijeveld de nieuwe commercieel manager van Intr. Kraaijeveld zal leidinggeven aan het salesteam van Intr en de Intr-Points.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden