Volop zomer bij Proflax

Woensdag 15 juli 2020

Proflax is een Duitse fabrikant van sierkussens, plaids, tafellinnen en keukenlinnen. Met veel oog voor Duitse precisie ontwerpt het bedrijf twee keer per jaar nieuwe seizoenscollectie. De confectie gebeurt in eigen huis en Portugal.
Volop zomer bij Proflax

Tweemaal per jaar lanceert Proflax een tiental seizoensgebonden collecties, naast de vaste basiscollecties. De collecties zijn volgens Patrick de Schepper, agent voor de Benelux steeds vooruitstrevend in dessin en kleur, maar hebben ook klassiek-hedendaagse elementen. Alle dessins worden door Proflax met de hand ontworpen.

 

Deze lente / zomer introduceert het bedrijf negen nieuwe thema's. Deze kunnen, zoals altijd, worden gecombineerd met de Basic collectie. Dat is eigenlijk geen wonder, met 489 verschillende tinten. Summer Limited Edition is één van de nieuwe collecties en sluit helemaal aan op een recente trend: tie-dye/batik is weer terug. Het resultaat is een zeer kleurrijke collectie met hierin onder meer lounge kussens en hamam handdoeken. De voorraad van deze serie is beperkt. De andere collecties heten: Live in Peach (rond de kleur peach), Sun & Sky (wit, blauw, geel en enkele afbeeldingen van dieren), Natural Mints (botanisch, groen, met paarse en roze accenten), Ethno Vibes (ethnisch, Afrikaans), Lemon Twist (de citroen, de kleur geel, vintage strepen), Water Love (Laguna blauw, met koraalrood) en Pink Beauties (roze, in allerlei verschillende tinten).

 

Proflax is altijd op zoek naar dealers met interesse in de interieuraccessoires van het bedrijf. Agent voor de Benelux Patrick de Schepper is bereikbaar via: patrick_de_schepper@telenet.be



Links

www.proflax.de

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, woon, woonaccessoire, woontextiel, woningtextiel, badmode, badjas, strandlaken, handdoek, detail, retail, tafelmode, tafellinen, tafellaken, tafelkleed, servet, kussens, sierkussens, plaids, agent, #Summerlimitededition, #proflax, #patrickdeschepper

Gerelateerd nieuws
Duurzaamheid leidraad kantoorinrichting
[Sponsored artikel] - Duurzaamheid speelt een steeds grotere rol in hoe kantoren worden ingericht. Dat komt niet alleen door wetgeving, maar ook door groeiend bewustzijn over klimaat en gezondheid.
lees verder
Nieuwe dimensie voor muren
Arte tilt muren naar een nieuwe dimensie tijdens Milan Design Week 2026 met de opening van een speciale pop-up winkel.
lees verder
Textielfestival
Op zaterdag 14 maart vindt in Leiden de allereerste editie van Textile Inspiration Days plaats, met volop activiteiten rondom textiel.
lees verder
Innovatie in textielverwerking
De beurs Texprocess 2026 in Frankfurt biedt een strategisch kompas voor investeringen in textielverwerking en wordt tegelijk georganiseerd met de Techtextil.
lees verder
Geen groei woninginrichting
De Nederlandse detailhandel zet ruim 2% meer om in januari 2026, maar voor de winkels in onder andere woninginrichting was er geen groei.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden