Vloer met spoorbielzen toplaag

Dinsdag 25 november 2014

Een jaar lang experimenteerde Flamingo Parket ermee, maar nu kan het melden dat het een nieuw product heeft: Raftwood.
Vloer met spoorbielzen toplaag

Het bijzondere aan deze vloeren is dat de toplaag uit spoorbielzen geproduceerd wordt. Deze lagen van 4 millimeter biels verlijmt het bedrijf op 12 millimeter dik berken multiplex. De bielzen meten 26 centimeter bij 2,60 meter. 'Daardoor kunnen we mooie lange en brede planken leveren', aldus Flamingo Parket.

 

Het bedrijf wil met dit nieuwe product de concurrentie aangaan met verouderde vloeren en vloeren met een geschaafd oppervlak. Ze zullen ook in Engeland gedistribueerd worden, door Rover's Flooring.



Links

www.flamingoparket.nl/nl/nieuws/primeur-bij-flamingo-parket/

Tags

vloer, parket, hout, spoorbiels, berken, multiplex, vloerplank

Gerelateerd nieuws
Nieuwe baan Ruben Desmet
Voormalig Unilin topman Ruben Desmet gaat nu aan de slag als ceo bij de Corialis Group, moederbedrijf van Aliplast. Corialis uit Lokeren levert aluminium profielen.
lees verder
Tips voor minder tijd voor onderhoud
[Sponsored artikel] - Het is fijn om in een huis te wonen dat schoon en opgeruimd is. Toch kan onderhoud in huis een hoop tijd kosten. Maar er zijn manieren om het onderhoud te beperken en je huis toch schoon te houden.
lees verder
Broos herstel woonbranche
Nederlanders geven minder uit aan woonartikelen. Woonwinkels kampen daardoor met dalende rendementen of gaan failliet en zijn zoekende naar nieuwe wegen om de omzet te verhogen.
lees verder
Herlancering collectie
Moduleo introduceert vernieuwde Roots-collectie pvc vloeren: natuurlijke uitstraling en innovatieve prestaties in perfecte balans.
lees verder
 
Weer groeit woninginrichting flink
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden