Vivonio blijft expanderen

Vrijdag 29 september 2017

Vivonio Furniture uit München blijft haar meubelnetwerk uitbreiden. Nu is de Duitse fabrikant Fm Büromöbel Franz Meyer gekocht.
Vivonio blijft expanderen

Dit voorjaar was de Nederlandse kastenfabrikant Noteborn uit Heerlen nog overgenomen. Nu is de Duitse kantoormeubelfabrikant uit Bösel de zesde acquisitie. Het overnamebod wordt niet bekend gemaakt.

Fm Büromöbel is een familiebedrijf opgericht in 1964 door Franz Meyer. Het heeft volgens Vivonio een netwerk in Duitsland van bijna 300 retailers, zes showrooms, dertien vertegenwoordigers en zeventien dealerships. Naast kantoormeubelen, biedt het bedrijf ook lounge meubilair aan. In het afgelopen boekjaar realiseerde het een omzet van zo'n € 46 miljoen. Er werken meer dan 200 mensen.

Andere bedrijven die onderdeel uitmaken van de FM groep (Systemmöbel, Industries en Kunststofftechnik) blijven gerund worden door de familie van managing partner Ulrich Meyer, samen met Theo Budde.

De samenwerking met Vivinio is vooral van belang bij de ambitie van Fm om internationaal te groeien. Vooral wordt er synergie verwacht met de Duitse fabrikant van verstelbare tafels Leuwico, die in 2016 door Vivionio is overgenomen. Naast Noteborn zijn ook Staud, Sciae en flat-pack meubelfabrikant Maja (de grootste leverancier van Ikea) onderdeel van Vivonio.



Links

www.fm-unternehmensgruppe.de
www.leuwico.com
www.maja-moebel.de
www.noteborn.com
www.sciae.com
www.staudmoebel.de
www.vivonio.com

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woon, woning, wonen, project, kantoor, meubel, meubels, meubilair, kast, kasten, inloopkast, kledingkast, personalia, overname, fusie, samenwerking, #noteborn, #vivonio. #staud, #martinstaud, #leuwico, #sciae, #fmburomobel, #fmbueromoebel, #staud, #maja, #majamoebel

Gerelateerd nieuws
Nieuwe directeur Wittmann
Wittmann Möbelwerkstätten krijgt een nieuwe algemeen directeur: Alice Wittmann, de achter-achterkleindochter van de oprichter. Zij neemt de leiding over met verantwoordelijkheid voor marketing, productontwikkeling en verkoop.
lees verder
Steigerhouten meubels lenteklaar?
[Sponsored artikel] - De winter is helaas nog niet voorbij. We moeten nog leven met een grijze lucht, koude wind en warme kleding. Toch kan jezelf al op de lente voorbereiden.
lees verder
Wereldwijd ontmoetingspunt
Frankfurt bevestigt haar positie als wereldwijd ontmoetingspunt voor interieur, design en projectinrichting met de beurzen Ambiente, Christmasworld en Creativeworld.
lees verder
 
Nieuwe director Deli Home
lees verder
Overname Kwantum en Leenbakker
De Duitse Investeringsmaatschappij Orlando Capital V wil de woonwinkelketens Kwantum en Leen Bakker overnemen.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden