Vitra ook leasen via Flinders

Donderdag 14 november 2019

Na Designlinq gaat ook Flinders Vitra-meubilair leasen. Flinders verwacht het zakelijk lease-aanbod in samenwerking met fabrikanten verder uit te breiden in de nabije toekomst.
Vitra ook leasen via Flinders

Meldden we begin deze maand nog de start van Designlinq uit Rotterdam met het leasen van Vitra producten, sinds deze week biedt ook Flinders deze mogelijkheid.

'De producten van Vitra zijn zeer geschikt voor leasen aangezien ze een leven lang meegaan en een hoge restwaarde hebben. We helpen zo onze klanten liquiditeit te behouden waarmee investeringen in kantoormeubilair binnen het bereik komen van een grotere groep eindgebruikers,' stelt Geert-Jan Smits, CEO van Flinders.

Flinders Projects (foto team; Flinders) is een belangrijk onderdeel van Flinders en focust zich op de segmenten hospitality, office en retail. Via de leasesamenwerking met Vitra wordt Flinders direct betaald. De klant betaalt vervolgens een relatief laag maandbedrag. Flinders verwacht dat de komende jaren zeker 15% van de Vitra omzet uit leasing zal voortkomen.

Flinders is een woonwinkel met webshops in Nederland en België, een projectafdeling (Flinders Projects), een woonwinkel in Zaandam, een designstudio in Gent en een café in Groningen. Bij het bedrijf werken momenteel 120 medewerkers.

 





Links

www.designlinq.nl
www.flinders.nl/kantoor/vitra-lease
www.vitra.com

Tags

Nieuws, interieur, wonen, huishoud, woonwinkel, detailhandel, kantoor, meubilair, meubel, inrichting, bureau, tafel, stoel, bureaustoel, project, hospitality, leasen, huurkoop, verhuur, webshop, retail, winkel, detailhandel, keten, #designlinq, #vitra, #leasen, #flinders, #flindersprojects

Gerelateerd nieuws
Hout maakt gelukkig
Ons brein houdt van hout, zo blijkt uit neurowetenschappelijk onderzoek dat recent is uitgevoerd en door brancheorganisatie Fedustria naar buiten is gebracht.
lees verder
Bruisende editie Incoda
Het interieurvakevent Incoda in Gorinchem sluit een bruisende editie af met veel bezoekers en enthousiasme over de uitstraling en het aanbod.
lees verder
Máxima opent Dutch Design Week
Op donderdagavond 16 oktober geeft Koningin Máxima het officiële startsein voor de 25e editie van Dutch Design Week (DDW) in Eindhoven. Het event trekt jaarlijks meer dan 350.000 bezoekers en toont werk van zo’n 2.000 ontwerpers op honderd locaties in de stad.
lees verder
Circulaire ontwerpwedstrijd Incoda
Tijdens het interieurvakevent Incoda (Interieur Collectie Dagen) afgelopen zondag tot dinsdag werden er duurzame ciculaire producten getoond en door een jury beoordeeld. Erperium werd de winnaar met Cliff Refine!
lees verder
 
Winnaars NKWP en VMBO Challenge
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden