Vintage vibe met behang

Zaterdag 11 september 2021

Eijffinger introduceert de nieuwe behangcollectie Oasis. Een collectie met levendige dessins en eigentijdse kleuren die een vintage vibe geven aan de zo geliefde tropische trend.
Vintage vibe met behang
Vintage vibe met behang Vintage vibe met behang

Oasis is volgens Eijffinger een ontdekkingstocht door de exotische natuur. Levendige dessins en eigentijdse kleuren geven een vintage vibe aan de tropische trend. 

'Door het bladerdek gefilterd licht speelt met schaduw op een tastbaar reliëf. Een zonnige toile de jouy met luipaarden en tijgers die door het landschap dwalen, een vlucht kraanvogels vult de muur en glinsterende metallic diertjes duiken op tussen de palmen. Een groots grafisch palmendessin tegen een achtergrond met een subtiel textiel effect, een waaierend motief geïnspireerd op een ginkgo blad. Landschappelijke wallpowers tonen een weelderige lagune, vintage palmen en een paradijs om in weg te dwalen. De warme, zongekuste tinten combineren geweldig met het verkoelende palet van water en groen,' zo omschrijft Eijffinger dichterlijk haar nieuwe behangcollectie.
 
Kortom, met Oasis kan het interieur een inspirerende oase worden.



Links

www.eijffinger.nl

Tags

Nieuws, inrichting, interieur, wonen, woning, formule, winkel, retail, shop, outlet, dhz, doe-het-zelf, doehetzelf, doe het zelf, dhz, woon, woontextiel, woningtextiel, textiel, verf, wand, behang, deco, decoratie, wand, behang, bekleding, muur, #oasis, #eijffinger

Gerelateerd nieuws
 
Meer tapijt op Hometex
lees verder
Meer karpetten op Heimtex
De internationale textielbeurs Heimtextil in Frankfurt groeit uit tot belangrijke hub voor de wereldwijde tapijtindustrie in 2026.
lees verder
Meer bezoekers Woonindustrie
De Najaarsvakdagen bij De Woonindustrie trokken dit jaar meer bezoekers dan eerdere edities. Het interieurcentrum in Nieuwegein vormde begin september opnieuw het startpunt van het interieurseizoen.
lees verder
 
Domotex 2026 breidt uit
lees verder
Hout maakt gelukkig
Ons brein houdt van hout, zo blijkt uit neurowetenschappelijk onderzoek dat recent is uitgevoerd en door brancheorganisatie Fedustria naar buiten is gebracht.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden