Vincent Sheppard nieuw op ShowUP

Donderdag 02 februari 2017

Vincent Sheppard is aankomend weekend voor het eerst op ShowUP en toont haar nieuws in de Atelier N/7-collectie en de nieuwe Vivi-collectie.
Vincent Sheppard nieuw op ShowUP
Vincent Sheppard nieuw op ShowUP Vincent Sheppard nieuw op ShowUP Vincent Sheppard nieuw op ShowUP Vincent Sheppard nieuw op ShowUP

Nieuw zijn de tafels Albert A en X (foto 1), verkrijgbaar in 180 x 90 (niet met X-frame) en 200/220/240/260/300 x 100 cm, een massief tafel blad eventueel in twee delen (zoals op de foto) en afgewerkt met olie: smoked oak, natural oak of light gray oak.

Ook nieuw is de tafel Dan (foto 2), verkrijgbaar in 160x90, 200x100 en 250x100 cm, met een massief eiken onderstel en een blad in constructie van massief hout in een ultra matte lak op waterbasis.


Vincent Sheppard heeft overigens ook een outdoor-collectie, Vincent's Garden genoemd. Recent daarin is de eettafelstoel Lena (foto 3) met een teak onderstel en een aluminium frame voor de zitting voorzien van handgeweven HDPE-draad.


De gloednieuwe Vivi-collectie bestaat uit kleinmeubelen en lampen. Op foto 4 is een voorproefje te zien vanaf de stand op Maison+Objet, op foto 5 alsook van de stoel Kiki.

Het bedrijf uit Spiere nam kortgeleden deel eveneens deel aan de IMM Cologne en het zal onder meer ook present zijn op de IFFS in Singapore. Het staat voor de eerste keer op de negende editie van ShowUP aanstaande zondag 5 en maandag 6 februari in de Expo Haarlemmermeer. Agent is Thuijs Furniture Agencies uit Heemstede, telefoon +31 (0)6 - 54 96 21 21.

Klik voor toegangskaarten voor ShowUp.

 



Links

www.showup.nl
www.vincentsheppard.com

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, beurs, show, evenement, event, tentoonstelling, interieurbeurs, woonaccessoire, behang, wandbekleding, bedtextiel, overtrek, mand, lifestyle-product, tas, mandencollectie, decoratie, decoratie-artikel, geschenk, gift, cadeau, kado, servies, keramiek, meubel, kleinmeubel, bijzet, verlichting, licht, verlichting, sierkussen, kussen, textiel, woon, woontextiel, woningtextiel, #Growup, #Listenup, kinderkamer, jeugdkamer, #ShowUp, #StartUp, #immcologne, #iffs2017, #vincentsheppard

Gerelateerd nieuws
 
Nieuwe ontwerpen Pode
lees verder
Kave Home stores
Interieurspecialist Eijerkamp heeft vestigingen in Zutphen en Veenendaal, en opent hier de eerste stores in Nederland van het Spaanse merk Kave Home.
lees verder
Extra aandeelhouder Tica
Rogier Uivel treedt toe als nieuwe medeaandeelhouder van Tica, naast Martijn Cliteur en Robert Segers, die dat sinds 2009 zijn.
lees verder
Andreas Ohr leidt Dauphin
Dauphin Office Interiors heeft Andreas Ohr (37) benoemd tot algemeen directeur. Sinds begin september is Ohr verantwoordelijkheid over Human Resources en IT, naast de portefeuilles die hij al sinds oktober 2024 beheert als chief commercial officer.
lees verder
Woonindustrie: ontzorgt en breidt uit
Tijdens de Najaarsvakdagen sprak Interieurjournaal met Jeroen van der Borg, operationeel directeur van De Woonindustrie. Volgens hem is het succes van het beurscentrum te danken aan meer dan alleen het verhuren van meters.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
-28-09-2025
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden