Vijfde en zesde Kijk Op Gordijnen

Woensdag 07 juni 2023

Trots kondigt eigenaar Joran van der Heijden de vijfde en zesde vestiging van de formule Kijk Op Gordijnen aan. Deze nieuwe filialen zijn straks in Oss en Valkenswaard te vinden.
Vijfde en zesde Kijk Op Gordijnen
Vijfde en zesde Kijk Op Gordijnen

De formule van Kijk Op Gordijnen ontstond vanuit de ambitie van oprichter Joran van der Heijden om goedkoper en sneller gordijnen te leveren. Dit is mogelijk dankzij eigen software, waarmee bijna alle handelingen tijdens verkoop en op kantoor geautomatiseerd zijn. Wel komen de franchisenemers van de formule aan huis voor meetservice en advies en montage, ‘dat is tenslotte de kracht van Kijk op Gordijnen’.

 

Van der Heijden begon vanuit huis, maar groeide al snel door naar twee grote showrooms waar de stalen en producten te zien en vergelijken waren. Naast raamdecoratie kwamen hier na verloop van tijd ook vloeren bij. Pvc-vloeren, tapijt, vinyl en traprenovaties. Ook levert de formule karpetten, schilderijen en glazen schuifwanden. Kijk Op Gordijnen breidt steeds verder uit. In een eerder artikel meldde Van der Heijden al te willen groeien in de richting van Brabant, Gelderland, Utrecht, Limburg en België. Dit maakt het bedrijf waar met een nieuwe vestiging in Oss (door Eric Blokland, vanaf 1 juli, foto 1) en Valkenswaard (1 augustus, door Martijn van Dalen, foto 2).



Links

www.kijkopgordijnen.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, woon, project, raamdecoratie, gordijn, lamel, paneel, plissé, jaloezie, jaloezieën, shutters, horren, raambekleding, vloer, vloerbedekking, pvc, vinyl, lvt, stroken, plank, parket, steen, keramisch, keramiek, tegel, stoffering, egalisatie, ondervloer, lijm, vakkleding, ondertapijt, egaline, onderhoud, reiniging, plinten, profielen, franchise, keten, filiaalbedrijf, inkooporganisatie, samenwerking, inkoopcombinatie, #kijkopgordijnen

Gerelateerd nieuws
 
Geluidspanelen ervaren bij Heditex
lees verder
Ikea verlaagt weer prijzen
Ikea gaat door met prijsverlagingen, na de eerste rondes van vorig jaar.
lees verder
Kraaijeveld nieuwe verkoopbaas Intr
Per 1 juni is Simon Kraaijeveld de nieuwe commercieel manager van Intr. Kraaijeveld zal leidinggeven aan het salesteam van Intr en de Intr-Points.
lees verder
 
Interieur Carriere op Incoda 2025
lees verder
Kies professioneel interieuradvies
[Sponsored artikel] - Ga je binnenkort verhuizen of ben je van plan om je gehele bestaande interieur te vernieuwen? Dan staat je nog veel te wachten. En is het slim om een stylist in de arm te nemen.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden