Vertrek Desmet bij Unilin

Dinsdag 26 augustus 2025

Unilin bevestigt het nieuws dat Ruben Desmet, general manager laminate flooring, vertrekt bij het bedrijf.
Vertrek Desmet bij Unilin

De website Made in West Vlaanderen meld het nieuws over het vertrek van Desmet, hetgeen wordt bevestigd door Unilin. Volgens deze bron heeft Ruben Desmet een aanbieding gekregen van een ander bedrijf, dat hij niet kon weigeren.

 

Ruben Desmet begon zijn carriere in de vloerenbranche bij Lano en is sinds 2013 actief bij Unilin als general manager laminate, waar hij meegroeide met het bedrijf. De voorbije twaalf jaar werkte hij zich op tot een schier onmisbare schakel. 'We zijn Ruben bijzonder dankbaar voor alles wat hij de voorbije twaalf jaar voor Unilin heeft betekend,' aldus woordvoerder Sander Laridon van Unilin. 'We respecteren zijn keuze om een nieuwe professionele uitdaging aan te gaan en wensen hem alle succes toe in zijn verdere carrière.'

 

De laatste periode zijn er meer verschuivingen geweest binnen de leiding van Unilin, waaronder het management van Unilin Nederland (v/h Peitsman) en Evert Maene (sales director Noord - West Europa).

 

Unilin geeft een verklaring voor deze exits. 'Er zijn recent een aantal verschuivingen geweest binnen Unilin Flooring,' zo luidt het in een reactie aan onze redactie. 'Deze kaderen binnen de mondiale groeiambities van Unilin Flooring en het bijsturen van de Flooring-organisatie om die te kunnen waarmaken. We evolueren van een centraal aangestuurde organisatie naar een model waarin regionale teams meer beslissingskracht hebben: Power to the Regions. Dit helpt ons om sneller te werken, beter in te spelen op lokale behoeften en als bedrijf sterker te groeien.'



Links

www.unilin.com

Tags

nieuws, interieur, vloeren, vertrek, management, flooring, laminaat, pvcvloeren, generalmanager, directie, top, wijziging, strategie, groeiambities, organisatie, regionaal, internationaal, centraal, leiding, bedrijf, samenwerking, carriere, groei, ambities, aanbod, #unilin, #unilinflooring, #rubendesmet, #quickstep, #moduleo, #pergo

Gerelateerd nieuws
 
Hans Filippini directeur Exsta
lees verder
Volop activiteiten op Domotex 2026
Tijdens een persconferentie werden de concrete plannen voor de Domotex 2026 toegelicht, met onder andere. speciale aandacht voor het Retailers Park.
lees verder
Twee vloeren in interieur
Twee vloerpatronen in één harmonieus interieur: Moduleo vloeren bieden interessante mogelijkheden om zoning te realiseren in interieurs.
lees verder
Talents 25 jaar
Wat drijft jong design? Welke benaderingen zullen het design van de toekomst bepalen? En welke namen moeten we zeker onthouden? Dit is te zien in het Talents programma van de Ambiente.
lees verder
Weer minder gebouwde woningen
Er werden in Nederland meer vergunningen verstrekt, maar minder nieuwe woningen gebouwd in het derde kwartaal, zo rapporteert het CBS.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden