Versterking verkoop Brinker

Vrijdag 23 mei 2025

Brinker heeft het salesteam onlangs versterkt om nog betere ondersteuning te kunnen bieden aan de klanten.
Versterking verkoop Brinker

Onder leiding van sales director Rémon Bolderman (staand links), die sinds vorig jaar juni bij Brinker in dienst is getreden, bestaat het team nu uit vijf mensen, die samen bouwen aan een toekomst waarin persoonlijk contact en klantgerichtheid centraal staan. Met deze vernieuwde samenstelling stelt Brinker beter dan ooit in staat te zijn om relaties frequenter te bezoeken, gerichter te ondersteunen en écht mee te denken in kansen op de winkelvloer en in de showrooms. Begin deze maand kondigde Michael Bonouvrie aan dat hij was vertrokken als managing director bij Brinker.

Rémon Bolderman: 'We zijn trots op het team dat er nu staat. Ieder brengt eigen ervaring, energie en ideeën mee. Met deze mix van kennis en nieuwe gezichten zijn we klaar om onze klanten nóg beter van dienst te zijn.' Margôt Eshuis (staand rechts), die al meerdere jaren deel uitmaakt van het team, blijft in haar rayon als senior accountmanager een vertrouwd aanspreekpunt voor veel Brinker-relaties. Zij wordt versterkt door Carlo van de Groep (midden op de bank) voor het zuiden van Nederland, die terugkeert in deze rol na eerder al bij Brinker werkzaam te zijn geweest. 'Het voelt als thuiskomen,' zegt Carlo: 'Ik kijk ernaar uit om bestaande én nieuwe klanten weer persoonlijk te spreken.'

Daarnaast starten Kim Sparling (rechts op de bank) en Lars Brinker (links op de bank) als junior accountmanagers. Kim zal actief zijn in het gebied Noord-Nederland, Lars zal in Zuid-Nederland de contactpersoon voor een deel van de Brinker relaties zijn. Hun komst maakt het mogelijk om meer klanten op regelmatige basis persoonlijk te bezoeken. Kim: 'Ik kijk ernaar uit om klanten te leren kennen en mee te denken in hun showroom of winkel.' Lars: 'Met ons team kunnen we echt het verschil maken in hoe Brinker relaties ervaart: laagdrempelig, professioneel en met een glimlach.'

 

Sinds kort zit Brinker in een nieuw pand in Huissen met twee showrooms. Het bedijf - van origine leverancier van karpetten, maar  inmiddels ook van meubelen en accessoires - had ook een showroom in Nieuwegein, maar heeft deze eind vorig jaar daarom verlaten.

 

P.S. 27-05-2025: dit artikel is aangepast.



Links

www.brinkercarpets.nl
www.dewoonindustrie.nl

Tags

nieuws, interieur, verkoop, team, accountmanagers, vloerkleden, lifestyle, collecties, klanten, regio, persoonlijk, vipdagen, verkoopleider, directie, directeur, uitbreiding, personalia, #brinker, #brinkercarpets.

Gerelateerd nieuws
Visgraat vloer: tijdloze elegantie thuis
[Sponsored artikel] - Op zoek naar een vloer die zowel stijlvol als tijdloos is? Bij Laminaat-plaza vind je een uitgebreide collectie laminaatvloeren, waaronder prachtige visgraat patronen die perfect passen in elk interieur.
lees verder
Stand van zaken Belgische meubelindustrie
Rondom de Internationale Meubelbeurs in Brussel, van 2 tot en met 5 november, publiceert Fedustria altijd een conjunctuurbericht over de Belgische meubelindustrie.
lees verder
Omzet NL-retail september 2025 groeit
De Nederlandse detailhandel heeft in september 3,8% meer omgezet dan in september 2024, volgt uit cijfers van het CBS.De interieurbranche groeide mee.
lees verder
Leenbakker winkels deels naar Jysk
Jysk neemt negen locaties over van Leen Bakker België, dat recent de verkoop van alle 44 winkels heeft aangekondigd.
lees verder
Preview Meubelbeurs Brussel 2025
Van zondag 2 tot en met woensdag 5 november toont Meubelbeurs Brussel weer de veelzijdigheid van de Europese interieurwereld. Van Pools eikenhout tot Spaanse matrassen en Belgische meubelklassiekers.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden