Verner Panton expositie MisterDesign

Vrijdag 02 september 2022

Designretailer en webshop Misterdesign presenteert als enige retailer in Nederland de exclusieve gelimiteerde Panton Chair Duo. Van deze stoel zijn slechts 999 genummerde modellen gemaakt.
Verner Panton expositie MisterDesign

Ter gelegenheid van deze introductie zet MisterDesign de ontwerper ervan in de schijnwerpers tijdens de expositie ‘Icons by Misterdesign: Verner Panton’. Nog tot 30 september is de expositie te zien in de winkel aan de Vughterstraat 278 in ’s-Hertogenbosch. Bij deze expositie zijn meer dan 30 designs van Verner Panton te zien. De bedoeling is om de bezoeker op een toegankelijke en educatieve manier mee te nemen door het leven van wereldberoemd en kleurrijk ontwerper Verner Panton. De tijdlijn van designs start in 1951 en eindigt in 1993 met een van de laatste ontwerpen van de hand van Panton. Bezoekers kunnen de expositie geheel vrijblijvend komen bekijken in de showroom van Misterdesign.

 

Hier zijn verder actuele ontwerpen te zien die nog in productie zijn bij Vitra, Verpan, Montana, &Tradition en Louis Poulsen. Misterdesign heeft een unieke aanvulling gedaan door zeldzame modellen toe te voegen die afkomstig zijn uit de collecties van verkopers Vintagonist, Lapereaux en Swedish-Vintage. Veel van de modellen in deze presentatie zijn opgenomen in collecties van musea als het Moma, het International Design Museum München en het Vitra Design Museum.

 

Exclusief in Nederland bij Misterdesign is de gelimiteerde Panton Chair Duo verkrijgbaar. Slechts 999 stuks worden geproduceerd met allemaal een eigen serie-nummer en ‘limited-edition’-label. De stoel is beschikbaar in vijf hoogglans kleurencombinaties waarbij de voor- en achterkant van de stoel een andere kleur hebben en zo de golvende vorm van de stoel benadrukken. Van elke kleurencombinatie is één stoel beschikbaar voor vrije verkoop in de showroom sinds 16 augustus. De verkoopprijs voor de Panton Chair Duo bedraagt € 1.920. 



Links

www.misterdesign.nl
www.verner-panton.com
www.verpan.com

Tags

nieuws, interieur, design, meubelen, winkel, opening, merken, verhalen, schoonheid, interieuradvies, interieurarchitect, selectie, personeel, medewerkers, #misterdesign, #vernerpanton, #pantonchairduo

Gerelateerd nieuws
Andreas Ohr leidt Dauphin
Dauphin Office Interiors heeft Andreas Ohr (37) benoemd tot algemeen directeur. Sinds begin september is Ohr verantwoordelijkheid over Human Resources en IT, naast de portefeuilles die hij al sinds oktober 2024 beheert als chief commercial officer.
lees verder
Woonindustrie: ontzorgt en breidt uit
Tijdens de Najaarsvakdagen sprak Interieurjournaal met Jeroen van der Borg, operationeel directeur van De Woonindustrie. Volgens hem is het succes van het beurscentrum te danken aan meer dan alleen het verhuren van meters.
lees verder
Nieuwe bestuursleden CBM
Koninklijke CBM, de Nederlandse Centrale Bond van Meubelfabrikanten uit Haarlem, heeft per 1 september nieuwe bestuursleden verwelkomd.
lees verder
 
Leolux veiliggesteld
lees verder
Aftrap Najaarsdagen Woonindustrie
De Woonindustrie is zondag gestart met de Najaarsvakdagen. Ondanks het warme weer trok de eerste dag, waar ook consumenten welkom waren, 30% meer bezoekers dan tijdens de vorige editie.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
-28-09-2025
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden