Verlangen naar de lente

Dinsdag 06 oktober 2020

Het Scandinavische merk Georg Jensen vult zijn Bloom Collectie aan met de Bloom Botanica. Vazen en kandelaars die het lentegevoel in het najaar vasthouden.
Verlangen naar de lente
Verlangen naar de lente Verlangen naar de lente

De nieuwe collectie van Georg Jensen, niet te verwarren met de textiele zus Georg Jensen Damask, bestaat uit prachtige vazen ​​en kandelaars, ontworpen door Helle Damkjær. Zij heeft een oog voor minimalisme, gecombineerd met poezië. Damkjær vindt inspiratie in de levenskracht van de natuur. Met Bloom Botanica nodigt ze mensen uit om het exacte moment te omarmen waarop nieuw leven uit de grond komt na de lange koude Scandinavische winter. De vorm van Bloom Botanica drukt de krachtige energie uit die voortkomt uit de eerste spruit of bloembol en symboliseert een nieuw begin.

 

De vazen ​​en kandelaars zijn allemaal voorzien van stalen bladeren die elk bloemstuk omcirkelen en omlijsten met een wervelende beweging. Voor Damkjær begint het ontwerpproces met het met de hand boetseren van puur witte klei. Deze manier van werken stelt haar volgens Georg Jensen in staat koude materialen als roestvrij staal warmte en een zachte uitstraling te geven.



Links

www.georgjensen.com
www.georgjensen-damask.com

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woonaccessoire, lifestyle-product, decoratie, decoratie-artikel, geschenk, gift, cadeau, kado, servies, keramiek, vazen, kandelaars #georgjensen, #georgjensendamask

Gerelateerd nieuws
Heimtextil als hulpmiddel
Voor interieurontwerpers biedt de Heimtextil in 2026 een indeling gebaseerd op het type product dat wordt aangeboden, om nog betere vergelijkingen te maken.
lees verder
 
Internationale expansie Buvanha
lees verder
Sterke 2025-editie Meubelbeurs
Meubelbeurs Brussel - van 2-5 november gehouden in Brussels Expo - was volgens velen een zeer geslaagde editie. De sfeer was opvallend positief, met veel waardering voor de kwaliteit van het aanbod en de professionele uitstraling van de stands.
lees verder
 
De spiegel als kunstvorm
lees verder
 
Brussels Balthazars 2025!
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden