Verkoop Team 7 door Emprechtinger

Vrijdag 22 maart 2024

Stefan Emprechtinger is voor de Oostenrijkse meubelfabrikant Team 7 met onmiddellijke ingang verantwoordelijk geworden voor de verkoop in de Benelux.
Verkoop Team 7 door Emprechtinger

V.l.n.r.: Stefan, Elisabeth en Georg Emprechtinger


Met onmiddellijke ingang heeft Stefan Emprechtinger het verkoopmanagement voor Duitsland, Oostenrijk en de Benelux voor Team 7 overgenomen van Olaf Brennecke.

De 33-jarige co-managing director was vorig jaar juni 2023 (foto) al toegetreden tot het management van het familiebedrijf als opvolger van zijn vader en oprichter Georg Emprechtinger. Zijn zus Elisabeth werkt sinds augustus 2022 ook reeds in de onderneming.

Uwe Steinhorst blijft plaatsvervangend verkoopleider voor Duitsland, Oostenrijk en de Benelux en blijft het verkoopteam van Kitchen Team 7 en Walden leiden.

'We willen Olaf Brennecke hartelijk bedanken voor zijn vele jaren van succesvolle service in de rol van Sales Manager,' leggen Georg en Stefan Emprechtinger uit.

Er is geen reden gegeven voor het plotselinge vertrek van Brennecke, die al sinds 1998 bij de fabrikant van massief houten meubelen, bedden en keukens werkte.



Links

www.team7.at

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woon, woning, wonen, project, kantoor, meubel, slaap, slaapkamer, bed, ledikant, meubels, meubilair, kast, kasten, inloopkast, kledingkast, personalia, export, #team7

Gerelateerd nieuws
800 banen minder bij Ikea
De ingka Group kondigt een vereenvoudigde organisatiestructuur aan om de lange termijn ambities waar te maken, waarbij 800 functies komen te vervallen.
lees verder
Zwaan van Rietveld terug
De Zwaan, een fauteuil die Gerrit Rietveld in 1958 ontwierp voor de Wereldtentoonstelling Brussel 1958, is opnieuw in productie genomen door Pastoe. Het ontwerp krijgt daarmee een nieuwe plek binnen het hedendaagse interieur.
lees verder
Aanpassing garantiebeleid
De meubelketen Seats and Sofas compenseert gedupeerde consumenten en past haar garantiebeleid aan na ingrijpen van de Autoriteit Consument & Markt (ACM).
lees verder
 
Kunst, design en vakmanschap
lees verder
Bestellen bij Fonq onmogelijk
Bij de webshops van Fonq en Naduvi kunnen klanten momenteel geen bestellingen plaatsen. Op beide sites verschijnt een melding dat er tijdelijk geen betalingen worden geaccepteerd. Dat melden verschillende retailmedia nadat de holding achter de platforms uitstel van betaling heeft aangevraagd.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden