Ergosleep opent eerste conceptwinkel

Maandag 18 maart 2024

Ergosleep zet de volgende stap in de marktbewerking door het openen van een conceptstore in Nederland.
Ergosleep opent eerste conceptwinkel
Ergosleep opent eerste conceptwinkel

Ergosleep, het merk van de Belgische beddenfabrikant LS Bedding, opent voor het eerst een eigen conceptwinkel in Nederland. 'Een belangrijke volgende stap in onze evolutie naar een volwaardig retailmerk,' zegt het bedrijf.

 

In Vlaanderen worden de bedden van Ergosleep exclusief verdeeld door winkelketen Sleeplife, in Nederland zijn ze al te koop in geselecteerde zelfstandige slaapspeciaalzaken en bij winkelketen Morgana. Nu gaat het merk er voor het eerst van start met een eigen winkel: die opent begin april op het Meubelplein Ekkersrijt in Son en Breugel, nabij Eindhoven.

 

Fysieke winkels vervullen een centrale rol in de omnichannelbenadering van het merk. De persoonlijke begeleiding begint bij elk winkelbezoek immers met een wetenschappelijk onderbouwde meting van het lichaamsprofiel van de klant in de Ergosleep Cocoon, wat resulteert in een uniek 'slaap-DNA' dat wordt ingesteld in de bedbodem.

 

'De manier waarop de klant in de Concept Store begeleid wordt naar een Ergosleep slaapsysteem dat volledig is afgestemd op de persoon is zonder meer revolutionair te noemen,' meent ceo Tom De Baenst van LS Bedding. Deze conceptwinkel moet de fabrikant toelaten om een volwaardig retailmerk te worden.



Links

www.ergosleep.com
www.lsbedding.com
www.sleeplife.be
www.morgana.nl

Tags

nieuws, interieur, matrassen, lattenbodem, slaapcomfort, verstelbaar, electrisch, uniek, retailmerk, winkels, conceptstore, opening, meubelplein, uniek, uitbreiding, strategie, #lsbedding, #slaapdna, #ergosleep, #ekkersrijt, #morgana, #sleeplife

Gerelateerd nieuws
Tips voor minder tijd voor onderhoud
[Sponsored artikel] - Het is fijn om in een huis te wonen dat schoon en opgeruimd is. Toch kan onderhoud in huis een hoop tijd kosten. Maar er zijn manieren om het onderhoud te beperken en je huis toch schoon te houden.
lees verder
 
Natuurlijk slaapcomfort Ledorm
lees verder
Koeka failliet
Over Koeka, een handelsfirma in knuffelzachte babyproducten uit Weesp, is begin deze week het faillissement uitgesproken. Het bedrijf leverde ledikantjes, reiswiegen, dekens en kleding voor baby's.
lees verder
Broos herstel woonbranche
Nederlanders geven minder uit aan woonartikelen. Woonwinkels kampen daardoor met dalende rendementen of gaan failliet en zijn zoekende naar nieuwe wegen om de omzet te verhogen.
lees verder
Slecht jaar Duitse textielindustrie
Voor de Duitse Textiel- en matrassenindustrie is 2025 opnieuw een moeilijk jaar geweest, met behoorlijke omzetdalingen.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden