Verkoop Benelux Schillig door Dinkel

Vrijdag 05 oktober 2018

Vanaf 1 oktober heeft Daniel Dinkel ook de verantwoordelijkheid gekregen voor de verkoop in België, Nederland en Luxemburg van Willi Schillig Polstermöbelwerke.
Verkoop Benelux Schillig door Dinkel
Verkoop Benelux Schillig door Dinkel

Dinkel (foto 1; Facebook) volgt in de hoedanigheid van sales manager Benelux Pascal Houben (foto 2) op, die het bedrijf in goed onderling overleg heeft verlaten, zo melden diverse Duitse media. Houben is inmiddels weer terug aan de slag bij Mobitec, waar hij tot 2007 reeds ruim zeven jaar werkte.

Daniel Dinkel heeft zijn gehele carrière bij W. Schillig - niet te verwarren met Ewald Schillig - uit Oberfranken doorlopen. In 2007 als stagiair, na zijn opleiding jarenlang als regionaal verkoopmanager in Oost-Duitsland. In 2015 werd hij benoemd als sales manager Noord.

Naast Dinkel is Thomas Breitbach bij Schillig verantwoordelijk voor Zuid-Duitsland, Oostenrijk en Zwitserland en Hans Feddern voor Azië en het Midden-Oosten.

 



Links

www.mobitec.be
www.schillig.com

Tags

Nieuws, interieur, meubel, wonen, woning, woon, meubel, meubelwinkel, fabrikant, industrie, gestoffeerd, meubelsector, woonkamer, slapen, slaapkamer, meubilair, project, kantoor, huisshow, evenement, meubel, stoel, fauteuil, tafel, bank, personalia, #wschillig, , #mobitec

Gerelateerd nieuws
Eerste exposanten MBB bekend
Meubelbeurs Brussel (MBB) geeft meer inhoud aan het campagneconcept 'Enter the Decosystem'. De organisatie plaatst natuur, duurzaamheid en beleving centraal en maakt tegelijk de eerste exposanten voor de komende editie bekend.
lees verder
Kaufland opent Nederlandse webshop
De grote Europese marktplaats Kaufland, zusterbedrijf van onder meer de Lidl, komt nu ook naar Nederland en gaat de strijd aan met concurrenten Amazom en Bol.
lees verder
Koelnmesse neemt Design Post over
Design Post in Keulen komt vanaf 1 januari 2027 in handen van Koelnmesse. Met de overname verdwijnt het huidige showroomconcept en krijgt de locatie een nieuwe functie binnen het portfolio van de beursorganisatie.
lees verder
 
Freistil toont heruitgave bank
lees verder
Veel nieuws over Incoda 2026
Van 21-23 september 2026 komt de interieurbranche samen op Incoda in Gorinchem. Tijdens deze 3 dagen zie je de nieuwste collecties, kleuren en materialen om je advies, showroom, studio of projecten klaar te maken voor het nieuwe seizoen.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden