Verheugen op Showup

Maandag 20 december 2021

Gelukkig zijn er ook mooie dingen om naar uit te kijken, na het opheffen van de lockdown. Zo vindt op 6 en 7 februari de volgende editie van vakbeurs Showup plaats. Er kunnen nu al kaartjes besteld worden voor het evenement in de Expo Haarlemmermeer.
Verheugen op Showup

Showup, de inspirerende inkoopbeurs voor woonaccessoires en cadeau-artikelen, draait volgens de organisatie om creativiteit, zaken doen en inspiratie. De trendzone is altijd de place to be voor wie inspiratie wil opdoen. Jan Agelink van Buro Jantrendman is de partner van Showup als het gaat om de trends. Verwacht het onverwachte, zo hint de organisatie, want aan creativiteit geen gebrek.

 

Onder de noemer Listenup komt het lezingenprogramma van de beurs ook weer terug. Er zullen drie sessies per dag plaatsvinden in het totaal vernieuwde Listenup theater. Jan Agelink is een van de sprekers. De komende weken wordt bekend wie de andere lezingen zullen verzorgen en zal Interieurjournaal hierover berichten. Ook zullen berichten volgen over het nieuws van de exposanten, dit zijn er momenteel al 250 en er komen volgens Showup dagelijks nieuwe merken bij.



Links

www.showup.nl
www.jantrendman.com

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woon, woning, wonen, binnen, huis, decoratie, tuin, outdoor, interieurdecoratie, woonaccessoire, woondecoratie, accessoire, verlichting, lamp, meubel, kleinmeubel, consumentengoederen, beurs, tentoonstelling, show, event, evenement, #burojantrendman, #jantrendman, #showup, #showup22

Gerelateerd nieuws
 
Nieuwe ontwerpen binnen JS Thonet
lees verder
Ekornes benoemt nieuwe ceo
De Noorse meubelfabrikant Ekornes heeft een wisseling in de groepsleiding aangekondigd. Tine Hammernes Leopold treedt terug als ceo en Fredrik Ødegård Nilsen volgt haar op.
lees verder
 
Occony verlaat Zaandam
lees verder
Rolled Lounger in Master Oak
Unilin Panels heeft samen met Phil Procter een nieuwe uitvoering ontwikkeld van de Rolled Lounger. Daarbij vertaalde de ontwerper zijn oorspronkelijke uitvoering in roestvrij staal naar een versie in Unilin Master Oak.
lees verder
Opvouwbare stoel voor projecten
Plank presenteerde de Theo folding chair in Milaan, ontworpen door Matteo Thun en Benedetto Fasciana. De opvouwbare stoel is speciaal ontwikkeld voor de project- en contractmarkt.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden