Vepa en Drentea samen

Donderdag 18 juni 2020

De kantoormeubelproducenten uit Drenthe Vepa uit Hoogeveen en Drentea Kantoormeubelen uit Emmen gaan samen verder.
Vepa en Drentea samen
Vepa en Drentea samen Vepa en Drentea samen

Vepa (foto 2) en Drentea (foto 1) gaan een 'strategische' samenwerking aan om hun slagkracht te vermenigvuldigen, kennis te delen en vakmanschap te bundelen. Vepa en Drentea zijn naar eigen zeggen de enige kantoormeubelproducenten die het complete assortiment lokaal in Nederland produceert.

Vepa, een familiebedrijf met zes aandeelhouder-families opgericht in 1971, en Drentea, opgericht in 1955, zijn allebei klein begonnen. Ze maken kantoormeubelen van hout en staal. De afgelopen jaren groeiden ze op een steeds meer concurrerende projectmarkt steeds meer naar elkaar toe. Nu gaan ze met één totaalcollectie, kennis en expertise samenvoegen én de passie voor duurzaamheid versterken. Beide ondersteunen ook Inside/Inside.

Vepa - onder meer bekend van Plastic Whale - en Drentea gaan samen verder als één commerciële organisatie. Janwillem de Kam (foto 3 links; Linkedin) respectievelijk Bert Top (foto 3 rechts; Twitter) vormen samen de directie. De huidige productielocaties in Emmen en Hoogeveen blijven bestaan. De samengevoegde commerciële afdeling gaat de markt in Nederland, België, Duitsland, het Verenigd Koninkrijk en Ierland bewerken met de labels Be by Bèta, De Lockerfabriek, Eromesmarko, Facility Express, Green Furniture Circle, Nice Price Office, Nomique en Zooi. Het is de bedoeling om de fusie juridisch in 2021 door te voeren.



Links

www.drentea.nl
www.plasticwhale.com
www.vepa.nl
www.vepadrentea.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, kantoor, project, stoel, bureau, meubelen, plastic, recyclebaar, decoratie, accessoires, stoffen, wandbekleding, wandpaneel, paneel, akoestiek, akoestisch, geluid, demping, dempend, geluiddemping, interieurtextiel, textiel, stof, vilt, bekleding, verlichting, samenwerking, samenwerken, fusie, overname, acquisitie, koop, #vepa, #vepathefurniturefactory, #vepafurniturefactory, #drentea, #drenteakantoormeubelen, #drenteafutureoffice, #plasticwhale, #bebybeta, #lockerfabriek, #eromesmarko, #facilityexpress, #greenfurniturecircle, #nicepriceoffice, #nomique, #zooi.

Gerelateerd nieuws
Nieuwe onderstellen Lotus
De Lotus-serie van LD Seating is uitgebreid met twee nieuwe onderstellen. Daarmee krijgt de populaire conferentiestoel, ontworpen door Martin Ballendat, nog meer toepassingen in onder meer werkplekken, hospitality-interieurs en woningen.
lees verder
 
Girevole-S compacte krachtpatser
lees verder
Parrot Series vernieuwd
Grau heeft de Parrot Series opnieuw uitgebracht. De serie bestaat uit een tafellamp en een vloerlamp, beide met een 360° draaibare lampkop. De modellen combineren gericht functioneel licht met instelbare sfeerverlichting.
lees verder
Imm cologne lanceert india
Koelnmesse, organisator van onder meer Imm cologne, lanceert een nieuw internationaal B2B-event: Imm india. In samenwerking met Indiase brancheorganisaties organiseert de beursgigant op 11–14 maart 2026 een interieurvakbeurs in het India International Convention and Expo Centre in New Delhi.
lees verder
Studenten op DDW
Zes creatieve vakscholen bundelen de krachten voor een gezamenlijke presentatie van studenten op de Dutch Design Week in oktober.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden