Ventilerend zitten bij Knoll

Donderdag 03 september 2020

Bij bedden is ventileren een belangrijke usp geworden in de afgelopen jaren. Walter Knoll gaat dat nu ook bij hun nieuwe Sheru-stoelen promoten.
Ventilerend zitten bij Knoll
Ventilerend zitten bij Knoll Ventilerend zitten bij Knoll Ventilerend zitten bij Knoll

De nieuwe duurzame productlijn Sheru van Walter Knoll is vanwege het coronavirus kortgeleden digitaal aan het publiek gepresenteerd vanwege de annulering van veel beurzen zoals de Orgatec.

De stoel 'Sheru chair' en 'Sheru armchair' zijn lichte, luchtige en 'ademende' kuipstoelen, ontworpen door Eoos. De stoelen hebben volgens Knoll niet alleen zitcomfort, maar dankzij de nieuwe 'chair'-technologie ventileren ze dus ook.

Het minimalistisch ontwerp heeft volgens de firma uit Herrenberg daarnaast een gunstige prijs en biedt vele combinaties van hoezen en onderstellen. Ook is de stoel duurzaam door de verwisselbare hoezen en scheidbare componenten.




Links

www.eoos.com
www.walterknoll.de

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woon, woning, project, kantoor, meubel, meubelen, kantoormeubel, office, homeoffice, thuiswerken, corona, meubelfabrikant, IMM, meubelbeurs, Keulen, Knoll, Walter, Wilhelm, WalterKnoll, #walterKnoll, #eoos, #immcologne, #orgatec

Gerelateerd nieuws
 
NIeuwe directeur Kees Smit
lees verder
Carlo van Groter in Wonen
Een interessant gesprek met Carlo Heinemans, manager woninginrichting van de complete interieurzaak ('woonzinnig compleet') Groter in Wonen in Gronsveld.
lees verder
 
Quinti verrast in Milaan
lees verder
 
Nieuwe directie Vepa
lees verder
 
Leolux presenteert Sen
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden