Venekamp vaart eigen koers

Donderdag 28 augustus 2025

De verpersoonlijking van Leolux in de markt, zo wordt sales manager Johan Venekamp in sommige reacties op LinkedIn genoemd. Hier meldde hij twee dagen geleden dat hij vertrekt bij de meubelfabrikant.
Venekamp vaart eigen koers

In zijn bericht schrijft Venekamp: ‘Na 27 jaar met enthousiasme, passie en heel mijn hart voor Leolux gewerkt te hebben, komt er een einde aan dit tijdperk. We zijn helaas uit elkaar gegroeid. Zo kan het lopen in het leven. Een nieuw management met andere ideeën, inzichten en werkwijzen. We respecteren elkaars standpunten, waarbij het voor mij erg belangrijk is om bij mijzelf te kunnen blijven. Daarom hebben we in onderling overleg besloten er een streep onder te zetten.'

 

Hij vervolgt: 'Maar wat was het een mooie tijd in een geweldig familiebedrijf. Met vele fantastische collega’s hebben we prachtige producten geïnitieerd, visies uitgerold en successen bereikt. Vele geluksmomenten ervaren, maar ook leerzame zeperds op de hals gehaald. In goede en in slechte tijden. Ik heb samen mogen werken met geweldige dealers, projectbedrijven en (interieur-) architecten. Gedreven ondernemers en creatievelingen die het merk een warm hart toedragen en er volop in investeerden. Duurzame relaties, waaruit warme banden zijn ontstaan, die ik koester. Ik ben dankbaar voor iedereen waar ik 27 jaar mee heb mogen samenwerken, de successen die we behaald hebben en de ervaringen die ik heb opgedaan. Het was meer dan leuk!’

 

Het vertrek van Venekamp is opnieuw een signaal van de turbulente tijd waarin Leolux zich bevindt. Welke koers gaat het bedrijf varen en wie sluit hier bij aan, en wie niet? De ervaren salesmanager staat in ieder geval ‘vol vertrouwen en energie’, open voor verrassende nieuwe dingen. Hij neemt zelf initiatief, maar staat ook open voor ideeën, suggesties en/of adviezen uit zijn netwerk.



Links

www.leolux.com

Tags

Nieuws, interieur, meubel, wonen, woning, woon, meubel, meubelwinkel, meubelretail, meubelsector, netwerk, bijeenkomst, meubelhandelaar, winkelier, retail, design, designmeubel, meubelbeurs, meubelvakbeurs, vakbeurs, show, event, evenement, beurs, stoel, fauteuil, tafel, bank, personalia, vertrek, #destinationdesign, #leolux, #leoluxlx, #pode

Gerelateerd nieuws
 
3C op Möbelmeile en terug naar NL
lees verder
Omzetgroei Jysk in Benelux
Jysk verstevigt haar positie in Nederland tijdens jubileumjaar met een sterke omzetgroei en met wederom nieuwe winkels. Ook in België was er een forse omzetstijging.
lees verder
Herbenoeming commissaris EK
Nico Vanderveen is herbenoemd in Raad van Commissarissen EK Retail, waarbij hij zijn tweede termijn ingaat.
lees verder
 
Vij5 viert 20 jaar in Den Bosch
lees verder
Nieuwe namen voor Brussel
Meubelbeurs Brussel krijgt van 8 tot en met 11 november verschillende nieuwe namen en collecties op de beursvloer. Onder meer Theuns, Novomera, AJ Living en Pilloking laten zien waarmee zij het nieuwe meubelseizoen ingaan.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden