Veilig inkopen op Trendz

Dinsdag 25 augustus 2020

Volgende maand, van zondag 20 tot dinsdag 22 september, vindt de uitgestelde najaarseditie van de decoratiebeurs en bloemistenbeurs Trendz in de Evenementenhal in Gorinchem plaats.
Veilig inkopen op Trendz

Tijdens de vakbeurs Trendz kunnen retailers inkopen doen op het gebied van home decoration en lifestyle: van droogbloemen tot tafellinnen en van kaarsenhouders tot notitieboekjes in verschillende segmenten. Naast dat er op Trendz direct zaken kunnen worden gedaan, is er ook een veelzijdig kennisprogramma. Wat is hot en welke trends voeren de boventoon?

Daarnaast heeft Mascha de Bruin, Head of Events Interior & Retail van organisator Easyfairs alles gedaan om de veiligste plek te creëren om elkaar te ontmoeten en zaken te doen. Via de website van Trendz kunnen bezoekers hun bezoek zo efficiënt mogelijk voorbereiden. Hier is de exposantenlijst en het sprekersprogramma te vinden om vooraf in te plannen welke bedrijven en producten en welke kennissessies te bezoeken.

Dankzij de Smart Badge technologie kan de bezoeker de eigen badge bij een stand van een exposanten bij een reader scannen en om aan te geven meer informatie te willen ontvangen. Sjouwen met tassen vol folders is dus niet meer nodig. Vooraf registreren voor een bezoek is gewenst en kan via deze link.




Links

www.easyfairs.com
www.trendzvakbeurzen.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, woon, winkelier, retail, decoratie, accessoire, bloemist, florist, plant, tuin, outdoor, home & living, homedecoratie, kerst, pasen, christmas, stationary, papierwaren, bloemist, vakbeurs, show, event, evenement, beurs, huisshow, tentoonstelling, woonkamer, #trendz, #trendzgorinchem, #easyfairs, #trendzvakbeurzen

Gerelateerd nieuws
Springers Wonen failliet
De high-end interieurwinkel Springers Wonen is eergisteren helaas failliet verklaard. De zaak was gevestigd in het Maliekwartier op de Eerste Korte Baanstraat 7 in Utrecht Oost.
lees verder
 
Nieuwe lifestyle beurs Zuid Amerika
lees verder
Belgische winkels Leen Bakker dicht
Het einde van Leen Bakker in België is nu definitief door het verwachte faillissement. Dat zorgt voor winkelleegstand van 29 panden.
lees verder
interieurinspiratie voor cadeau
[Sponsored artikel] - Wanneer iemand jarig is, begint de zoektocht naar iets dat opvalt zonder te overdonderen. Veel mensen denken al snel aan parfum of een cadeaukaart, hoewel dat vaak in een la eindigt.
lees verder
2024|25 Sterk jaar Jysk
Jysk blijft groeien en beleeft beste jaar ooit in Nederland met sterke groei in omzet en winstgevendheid.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden