Veel nieuws van Studio Henk

Donderdag 05 september 2019

Het Nederlandse meubelmerk Studio Henk komt dit najaar met een nieuwe serie meubels en zijn eerste lampencollectie.
Veel nieuws van Studio Henk
Veel nieuws van Studio Henk Veel nieuws van Studio Henk Veel nieuws van Studio Henk Veel nieuws van Studio Henk Veel nieuws van Studio Henk

De nieuwe producten sluiten volgens mede-oprichter Okke Albers perfect aan bij de filosofie van Studio Henk. Het maken van meubels voor elke dag, dankzij hun eenvoud en functionaliteit. Het is mogelijk om de meubels te customisen, om zo een meubel naar eigen smaak te creëren.

 

De Base eettafel van eikenhout (foto 1) heeft een lichte, toegankelijke uitstraling. De tafel wordt gekenmerkt door bijzondere houtverbindingen, die alleen met nauwkeurigheid gemaakt kunnen worden. De Base is ook verkrijgbaar als eettafelbank (foto 2). Modulo (foto 3) is een modulaire zitbank. De smalle armleuningen geven de zitbank een lichte uitstraling. Door de centrale stalen pootjes, die net als het frame van de Base een T-vorm hebben, zweeft de bank boven de grond. De zitbank bestaat uit verschillende losse elementen, zodat je naar eigen wensen je zitbank kunt samenstellen. Otto (foto 4) is een multifunctionele poef met een eikenhouten basis en is verkrijgbaar in twee maten.

 

De eerste lampencollectie van Studio Henk bestaat uit een staande lamp, een wandlamp, een plafondlamp en hanglampen. De Nod Collection heet zo vanwege het 'knikkende hoofd' van de staande lamp (foto 5), die de eerste was in de collectie. Dezelfde elementen, van een vierkante stalen koker en een ronde schijf komen in elke lamp terug. De combinatie met een ronde schijf zorgt volgens het bedrijf voor een speels contrast.



Links

www.studio-henk.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woning, woon, wonen, project, kantoor, interieurbekleding, interieurstof, stof, meubelstof, meubelstoffen, meubel, tafel, stoel, designmeubelen, meubelontwerpstudio, #thenodcollection, #studiohenk

Gerelateerd nieuws
Innovatie op Future Lighting 2025
Op 19 en 20 november vindt in Evenementenhal Gorinchem de vierde editie plaats van Future Lighting, een kennis- en netwerkevent voor de lichtindustrie in Nederland en Vlaanderen.
lees verder
Generatiewisseling
Bij het Italiaanse weefbedrijf Rubelli heeft de nieuwe generatie de leiding overgenomen van het bedrijf.
lees verder
 
Duurzaam hergebruik meubels
lees verder
Belgisch design naar VS
Belgisch design breidt uit naar Californië: Fedustria en TBS Gallery sluiten partnerschap voor de promotie van uitmuntend design.
lees verder
Meubels met jouw verhaal
Zuiver presenteert de nieuwe najaarscampagne Built for your Story, waarin meubels meer zijn dan functionele objecten. Met de campagne en de bijbehorende AW25-collectie benadrukt het merk de rol van interieurstukken als vaste waarden in het dagelijks leven.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden