Veel nieuws over Incoda 2026

Zaterdag 13 juni 2026

Van 21-23 september 2026 komt de interieurbranche samen op Incoda in Gorinchem. Tijdens deze 3 dagen zie je de nieuwste collecties, kleuren en materialen om je advies, showroom, studio of projecten klaar te maken voor het nieuwe seizoen.
Veel nieuws over Incoda 2026
Veel nieuws over Incoda 2026 Veel nieuws over Incoda 2026

Nog vóór je de beursvloer van Incoda - vakevent voor vloeren en interieurtextiel - in de Evenementehal in Gorinchem met pop‑up showrooms straks binnenloopt, begint de inspiratie: direct bij de entree stap je door een experience vol nieuwe collecties en ideeën voor jouw winkel, studio of projecten. In samenwerking met interieurarchitect Saskia Beekmans van Beekmans Design zal er een sluis met verschillende ruimtes worden gepresenteerd. Hier vind je de nieuwste collecties en materialen en word je geïnspireerd op het gebied van interieurontwerp, advies en winkelstyling.

 

Behang en interieurtextiel masterclasses & demo’s

Dit jaar kun je op Incoda niet om behang en interieurtextiel heen. Je loopt weg met concrete ideeën voor wanden en stoffen in jouw projecten. Little Greene en Sandberg Wallpaper pakken het podium met inspirerende masterclasses over het ontstaan van collecties, kleur in het interieur, de oorsprong van kleuren en patronen, trends en hun rijke historie.

 

Wilhelmine van Aerssen Agenturen deelt met het merk Designers Guild haar jarenlange kennis en passie rond interieurstoffen en kleurgebruik. Een inspirerende masterclass die je helpt om je advies richting klanten te verfijnen.

 

ArteHookedonwalls laat tijdens live demo’s zien hoe bijzondere dessins en structuren perfect aan de wand komen, welke details de uitstraling maken of breken en hoe je dit alles vertaalt naar sterke adviezen voor jouw klant.

 

Focus op vakmanschap: NKWP

Dit jaar draait de eventvloer om een groot wedstrijdonderdeel: het Nederlands Kampioenschap Woning- en Projectstofferen (NKWP).

 

September blijft het ideale moment om je te laten inspireren voor het nieuwe seizoen. Tegelijk wordt het stoffeerdersvak in de spotlights gezet en wordt de branche ondersteund, voor een gezonde sector met talentvolle interieurvakmensen.

 

Ontmoet de opleiders. Op maandag kun je als professionele stoffeerder meedoen aan Coretec’s Installer of the Year. Op dinsdag (NKWP) en woensdag ontdek je opkomend stoffeertalent.

 

Merken op Incoda

Onder andere Arte, BD-Line, Casadeco, Casamance, Hamat, Interfloor, Lvlnine, Masureel, Nordlux, PPC, Van Sand, Vedelux, Vyva Fabrics en Unilin zijn erbij. Daarnaast zijn er bedrijven nieuw of terug van weggeweest, zoals Belakos, Boncreations, Decokay, Eijffinger, Hebeta, Hollandfelt, Suncoblinds en Wilhelmine van Aerssen Agenturen. Daarnaast lopen er volgens de organisatie nog gesprekken met nieuwe merken in alle segmenten en is de verwachting dat er starks nog meer interessante bedrijven zijn te ontmoeten. 

 

Tot slot, ontdek je aankomende editie ook onder andere hoogwaardig plaatmateriaal van Decolegno en decoratief meubelbeslag van ProdInter Holland op de bovenverdieping tijdens Hout Interieur Beurs, vakevent voor interieurbouw en interieurafwerking.



Links

www.interieurcollectiedagen.nl
www.evenementenhal.nl
www.easyfairs.nl

Tags

nieuws, interieur, beurs, expositie, entree, exposanten, behang, interieurtextiel, vloeren, merken, aanbieders, fabrikanten, demonstraties, masterclass, inspiratie, informatie, vakmanschap, kampioenschappen, stoffeerders, klikvloeren, ambacht, toekomst, plaatmateriaal, houtinterieurbeurs, interieurbouw, interieurafwerking, stoffeertalent, segmenten, markt, #incoda, #interieurcollectiedagen, #houtinterieurbeurs, #easyfairs, #evenementenhal, #gorinchem

Gerelateerd nieuws
Zuiver laat meubels meebewegen
Zuiver introduceert een nieuwe collectie binnen de campagne ‘Made for Every Moment’. Nieuwe uitvoeringen van bekende stoelen, een lampencollectie en een booglamp sluiten aan bij het idee dat meubels door de jaren heen van plek en functie kunnen veranderen.
lees verder
Pvc-vrije klikvloer Tytan
Coretec Tytan: dit is volgens de fabrikant de eerste 100% pvc-vrije klikvloer. Deze vloerbedekking werd vorige week in avant-première op Architect@work gepresenteerd.
lees verder
 
BNI aan boord bij River Event
lees verder
Faillissement Depot Design
Depot Design, een bekende naam in de Belgische design- en meubelretail en gevestigd in het Brusselse Tour & Taxis, is recentelijk failliet verklaard.
lees verder
Hogere omzet woonproducten
De consumptie van Nederlandse huishoudens groeit volgend het Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS) met ruim 1% in juli. De groei duurzame consumptiegoederen (onder andere woonproducten) is meer.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden