Veel aanmeldingen Spoga + Gafa

Woensdag 23 september 2020

Organisatie Koelnmesse is erg positief over de vooruitzichten voor Spoga + Gafa. Deze beurs staat gepland van 30 mei tot 1 juni 2021 en heeft nu een boekingsstatus van 90%.
Veel aanmeldingen Spoga + Gafa

Zoals voor veel beurzen geldt werd in juni bekend dat Spoga + Gafa een nieuwe datum kreeg. De beurs werd verplaatst naar eind mei, begin juni 2021 en dit bleek een goede beslissing. De grootste tuinbeurs ter wereld is volgens organisator Koelnmesse qua reserveringen inmiddels al op pre-Corona-nivea.

 

Bijna negen maanden voor de volgende Spoga, heeft de beurs een boekingsstatus van meer dan 90%, dit is pre-Corona-niveau en in de meeste hallen zelfs hoger. Niet alleen de bestaande exposanten registreerden zich, in sommige gevallen met duidelijke uitbreidingsverzoeken, maar ook bedrijven die de afgelopen jaren niet hebben deelgenomen, hebben zich aangemeld. Dat geldt volgens de organisatie onder meer voor de meubelsector.

 

Met het oog op de huidige situatie bereidt Koelnmesse zich voor op een succesvolle Spoga + Gafa. De beurs moet voldoen aan de eisen van de Corona-beschermingsverordening van de deelstaat Noordrijn-Westfalen en werk nauw samen met de autoriteiten in Keulen. Het fysieke evenement wordt aangevuld met digitale mogelijkheden, om klanten voor, tijdens en na de beurs te ondersteunen met toegevoegde waarde.



Links

www.spogagafa.com
www.spogagafa.de
www.spogagafa.de/besafe
www.koelnmesse.be
www.koelnmesse.nl
www.koelnmesse.de

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woon, woning, tuinbeurs, beurs, show, evenement, tuin, buiten, terras, balkon, decoratie, meubel, meubilair, hangmat, meubel, zitzak, stoel, lounge, parasol, ligstoel, tuinstoel, barbecue, bbq, buitenwonen, tuinmeubel, tuinmeubilair, tuinaccessoire, outdoor, buitenmeubel, buitenmeubilair, #spoga, #spogagafa, #spoga+gafa, #gardenliving, #OutdoorFurnitureandDecoration, #koelnmesse, #kolnmesse, #staysafe, #coronaproof, #covid19

Gerelateerd nieuws
Inflatie wordt lager
In januari 2026 waren consumentengoederen en -diensten in Nederland 2,4% duurder dan een jaar eerder, meldt het Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS).
lees verder
Nieuwe ontwerpen Pilat & Pilat
Pilat & Pilat presenteerde recent meerdere toevoegingen aan de collectie, onder meer een nieuwe eettafel, stoel en eetkamerbank, aangevuld met een fauteuilontwerp dat teruggrijpt op een eerder ontwerp uit de jaren negentig.
lees verder
Nieuwe directeur Wittmann
Wittmann Möbelwerkstätten krijgt een nieuwe algemeen directeur: Alice Wittmann, de achter-achterkleindochter van de oprichter. Zij neemt de leiding over met verantwoordelijkheid voor marketing, productontwikkeling en verkoop.
lees verder
Steigerhouten meubels lenteklaar?
[Sponsored artikel] - De winter is helaas nog niet voorbij. We moeten nog leven met een grijze lucht, koude wind en warme kleding. Toch kan jezelf al op de lente voorbereiden.
lees verder
Interesse R+T Asia groeit
De Europese interesse van vakpubliek voor de zonwering-, deuren- en poorten-industriebeurs R+T Asia vakbeurs in Shanghai groeit.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden