Veel aanmeldingen Spoga + Gafa

Woensdag 23 september 2020

Organisatie Koelnmesse is erg positief over de vooruitzichten voor Spoga + Gafa. Deze beurs staat gepland van 30 mei tot 1 juni 2021 en heeft nu een boekingsstatus van 90%.
Veel aanmeldingen Spoga + Gafa

Zoals voor veel beurzen geldt werd in juni bekend dat Spoga + Gafa een nieuwe datum kreeg. De beurs werd verplaatst naar eind mei, begin juni 2021 en dit bleek een goede beslissing. De grootste tuinbeurs ter wereld is volgens organisator Koelnmesse qua reserveringen inmiddels al op pre-Corona-nivea.

 

Bijna negen maanden voor de volgende Spoga, heeft de beurs een boekingsstatus van meer dan 90%, dit is pre-Corona-niveau en in de meeste hallen zelfs hoger. Niet alleen de bestaande exposanten registreerden zich, in sommige gevallen met duidelijke uitbreidingsverzoeken, maar ook bedrijven die de afgelopen jaren niet hebben deelgenomen, hebben zich aangemeld. Dat geldt volgens de organisatie onder meer voor de meubelsector.

 

Met het oog op de huidige situatie bereidt Koelnmesse zich voor op een succesvolle Spoga + Gafa. De beurs moet voldoen aan de eisen van de Corona-beschermingsverordening van de deelstaat Noordrijn-Westfalen en werk nauw samen met de autoriteiten in Keulen. Het fysieke evenement wordt aangevuld met digitale mogelijkheden, om klanten voor, tijdens en na de beurs te ondersteunen met toegevoegde waarde.



Links

www.spogagafa.com
www.spogagafa.de
www.spogagafa.de/besafe
www.koelnmesse.be
www.koelnmesse.nl
www.koelnmesse.de

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woon, woning, tuinbeurs, beurs, show, evenement, tuin, buiten, terras, balkon, decoratie, meubel, meubilair, hangmat, meubel, zitzak, stoel, lounge, parasol, ligstoel, tuinstoel, barbecue, bbq, buitenwonen, tuinmeubel, tuinmeubilair, tuinaccessoire, outdoor, buitenmeubel, buitenmeubilair, #spoga, #spogagafa, #spoga+gafa, #gardenliving, #OutdoorFurnitureandDecoration, #koelnmesse, #kolnmesse, #staysafe, #coronaproof, #covid19

Gerelateerd nieuws
 
Vij5 viert 20 jaar in Den Bosch
lees verder
Retail onder druk kabinetsbeleid
Het Nederlandse kabinet vergroot druk op de retail met de nieuwe miljoenennota, zo stellen een aantal brancheverenigingen (waaronder Inretail) in een verklaring.
lees verder
Nieuwe namen voor Brussel
Meubelbeurs Brussel krijgt van 8 tot en met 11 november verschillende nieuwe namen en collecties op de beursvloer. Onder meer Theuns, Novomera, AJ Living en Pilloking laten zien waarmee zij het nieuwe meubelseizoen ingaan.
lees verder
 
Waardevol ontmoetingsplatform
lees verder
Zuiver laat meubels meebewegen
Zuiver introduceert een nieuwe collectie binnen de campagne ‘Made for Every Moment’. Nieuwe uitvoeringen van bekende stoelen, een lampencollectie en een booglamp sluiten aan bij het idee dat meubels door de jaren heen van plek en functie kunnen veranderen.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden