Varam en Recor strategische partners

Vrijdag 23 juni 2023

De twee Belgische meubelfabrikanten Varam en Recor gaan samenwerken. Op vlak van ontwikkeling, productie, sales en marketing kunnen de bedrijven elkaar naar eigen zeggen enorm versterken.
Varam en Recor strategische partners

Volgens Adrien Corthouts (foto rechts), ceo van Recor Group, heeft Varam een prachtige collectie salons met veel mogelijkheden en functies en staat Varam bekend om zijn zeer goede prijs-kwaliteit verhouding. Hij noemt bijvoorbeeld de modellen Boaz en Lucca, die het Recor gamma perfect aan zouden vullen.

 

Varam, waarvan Alex Vanraes (foto links) eigenaar is, kan de productiecapaciteit van Recor Group gebruiken om zo ver te kunnen groeien, onder meer in Nederland. Om de modellen van Varam in Nederland te introduceren gaan Jeroen van der Borg en zijn team met een showtruck door Nederland rijden. Zij nemen zes Varam modellen mee, die qua prijs en qua design perfect aan zouden moeten sluiten bij de behoefte van de Nederlandse consument. De tour start op 20 juni in Friesland en trekt vervolgens heel het land door. De modellen zowel Recor als Varam zijn in september ook te zien tijdens de Najaarsvakdagen in De Woonindustrie (DWI).

 

In België wordt de verkoop gedaan door David Philtjens (vertegenwoordiger van Recor) en Philippe Ramon (agent van Varam). Op de Meubelbeurs in Brussel in november zullen de twee fabrikanten hun noviteiten gezamenlijk op een nieuwe beursstand presenteren.



Links

www.meubelbeurs.be
www.recor.be
www.varam.be
www.dewoonindustrie.nl

Tags

Nieuws, interieur, meubel, meubelen, wonen, woning, woon, inrichting, samenwerking, woonindustrie, beurs, show, huisshow, evenement, vakbeurs, tentoonstelling, event, marketday, vakdagen, najaarsvakdagen, #woonindustrie, #dwi, #dewoonindustrie, #dwivakdagen #recor, #varam, #meubelbeursbrussel

Gerelateerd nieuws
 
Remco de Groot verlaat Lightboxx
lees verder
Japandi keuken: rustig en functioneel
[Sponsored artikel] - Interieurtrends komen en gaan, maar sommige stijlen blijven langer. Zoals de Japandi stijl. Deze combinatie van Japans en Scandinavisch design wint al jaren aan populariteit, ook voor keukens.
lees verder
Nieuwe editie Hospitality Design Days
Van 9 t/m 11 februari wordt de derde editie van de Hospitality Design Days (HDD) georganiseerd in Culemborg, met de deelname van 15 Nederlandse merken.
lees verder
 
Akoestische Thonet stoelen
lees verder
Hoe kies je de beste laminaatvloer?
[Sponsored artikel] - Ben je toe aan een nieuwe vloer en overweeg je laminaat? Goede keuze! Laminaatvloeren zijn niet alleen stijlvol, maar ook praktisch en betaalbaar. Maar hoe kies je nu de beste laminaatvloer voor jouw huis?
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden