Varam en Recor strategische partners

Vrijdag 23 juni 2023

De twee Belgische meubelfabrikanten Varam en Recor gaan samenwerken. Op vlak van ontwikkeling, productie, sales en marketing kunnen de bedrijven elkaar naar eigen zeggen enorm versterken.
Varam en Recor strategische partners

Volgens Adrien Corthouts (foto rechts), ceo van Recor Group, heeft Varam een prachtige collectie salons met veel mogelijkheden en functies en staat Varam bekend om zijn zeer goede prijs-kwaliteit verhouding. Hij noemt bijvoorbeeld de modellen Boaz en Lucca, die het Recor gamma perfect aan zouden vullen.

 

Varam, waarvan Alex Vanraes (foto links) eigenaar is, kan de productiecapaciteit van Recor Group gebruiken om zo ver te kunnen groeien, onder meer in Nederland. Om de modellen van Varam in Nederland te introduceren gaan Jeroen van der Borg en zijn team met een showtruck door Nederland rijden. Zij nemen zes Varam modellen mee, die qua prijs en qua design perfect aan zouden moeten sluiten bij de behoefte van de Nederlandse consument. De tour start op 20 juni in Friesland en trekt vervolgens heel het land door. De modellen zowel Recor als Varam zijn in september ook te zien tijdens de Najaarsvakdagen in De Woonindustrie (DWI).

 

In België wordt de verkoop gedaan door David Philtjens (vertegenwoordiger van Recor) en Philippe Ramon (agent van Varam). Op de Meubelbeurs in Brussel in november zullen de twee fabrikanten hun noviteiten gezamenlijk op een nieuwe beursstand presenteren.



Links

www.meubelbeurs.be
www.recor.be
www.varam.be
www.dewoonindustrie.nl

Tags

Nieuws, interieur, meubel, meubelen, wonen, woning, woon, inrichting, samenwerking, woonindustrie, beurs, show, huisshow, evenement, vakbeurs, tentoonstelling, event, marketday, vakdagen, najaarsvakdagen, #woonindustrie, #dwi, #dewoonindustrie, #dwivakdagen #recor, #varam, #meubelbeursbrussel

Gerelateerd nieuws
Visgraat vloer: tijdloze elegantie thuis
[Sponsored artikel] - Op zoek naar een vloer die zowel stijlvol als tijdloos is? Bij Laminaat-plaza vind je een uitgebreide collectie laminaatvloeren, waaronder prachtige visgraat patronen die perfect passen in elk interieur.
lees verder
Stand van zaken Belgische meubelindustrie
Rondom de Internationale Meubelbeurs in Brussel, van 2 tot en met 5 november, publiceert Fedustria altijd een conjunctuurbericht over de Belgische meubelindustrie.
lees verder
Omzet NL-retail september 2025 groeit
De Nederlandse detailhandel heeft in september 3,8% meer omgezet dan in september 2024, volgt uit cijfers van het CBS.De interieurbranche groeide mee.
lees verder
Leenbakker winkels deels naar Jysk
Jysk neemt negen locaties over van Leen Bakker België, dat recent de verkoop van alle 44 winkels heeft aangekondigd.
lees verder
Preview Meubelbeurs Brussel 2025
Van zondag 2 tot en met woensdag 5 november toont Meubelbeurs Brussel weer de veelzijdigheid van de Europese interieurwereld. Van Pools eikenhout tot Spaanse matrassen en Belgische meubelklassiekers.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden