Vanuit London: Parijs!

Dinsdag 28 februari 2017

Stoffenhuis Designers Guild uit London brengt een nieuw stoeltje: Parijs! En meer voorjaarsnieuws.
Vanuit London: Parijs!

De fauteuil Parijs is verkrijgbaar is ook verkrijgbaar als tweeënhalf- drie- en vier-zitsbank, zie de illustraties. Maar het textielhuis, dat ook merken als Christian Lacroix, Ralph Lauren, The Royal Collection en William Yeoward voert, heeft nog meer voorjaarsnieuws op het gebied van stoffen, wandbekleding, bedtextiel en karpetten. Zie de site.

Designers Guild wordt door Wilhelmine van Aerssen in de Benelux vertegenwoordigd.

 



Links

www.designersguild.com
www.wva.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woon, wonen, woning, textiel, stof, stoffering, gordijn, kussen, hoes, kussenhoes, raamdecoratie, raambekleding, bekleding, #wva, #designersguild, #christianlacroix, #ralphlauren, #theroyalcollection, #williamyeoward

Gerelateerd nieuws
 
Kleuren van het jaar
lees verder
Installatiewedstrijd Coretec
Coretec lanceert op 21 september de 'Installer of the Year'-wedstrijd op het vakevent Incoda in de Evenementenhal in Gorinchem.
lees verder
 
Leolux veiliggesteld
lees verder
Aftrap Najaarsdagen Woonindustrie
De Woonindustrie is zondag gestart met de Najaarsvakdagen. Ondanks het warme weer trok de eerste dag, waar ook consumenten welkom waren, 30% meer bezoekers dan tijdens de vorige editie.
lees verder
 
Overname merk Schlaraffia
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
-28-09-2025
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden