Van Zeeland naar Heditex

Dinsdag 26 maart 2024

Groothandel Heditex, bekend van onder meer de vloerenmerken Meister en Bodiax en diverse gordijnophangsystemen, heeft een nieuwe accountmanager voor de regio Brabant en Limburg.
Van Zeeland naar Heditex

Harold van Zeeland (foto; Linkedin) is sinds deze maand de nieuwe accountmanager voor Heditex die de relaties in Noord-Brabant en Limburg gaat bedienen.

Van Zeeland is als accountmanager een ervaren rot in het interieurvak. Hij begon z'n carrière in 1992 bij Eras Meubelen en daarna, eveneens zes jaar lang, bij Gerhof sfeer en stijlmeubelen, beide in Tilburg. In 2004 werkt hij een jaar bij Lancier Meubelstoffen in Hengelo en vervolgens bij groothandel Meiboom (lijm en HPL) in Alkmaar.

Vanaf 2006 stapt Van Zeeland de tapijtsector in: eerst ruim drie jaar bij Tapijtfabriek Nouwens-Bogaers, vervolgens bijna 12 jaar bij Hamat en dan ongeveer een jaar bij Gebrs. Willard.
De laatste dienstbetrekking sinds begin 2023 was bij de Duitse vitrage- en gordijnstoffenfabriek Gustav Gerster.

Al meer dan 45 jaar werkt Heditex als groothandel en producent aan het leveren van een compleet productenpakket voor de woning- en projectinrichting, gordijnateliers, zonweringsbedrijven en parkethandel. Het bedrijf heeft vestigingen in Vlaardingen en Boxtel.



Links

www.heditex.com
www.bodiax.com
www.meister.com
www.meisterwerke.com
www.eras-interieurs.nl
www.gerster.com
www.hamat.com
www.lancier.nl
www.nouwens-bogaers.nl
www.willard.nl

Tags

nieuws, interieur, vloeren, pvc-vloeren, laminaatvloeren, collectie, merk, distributie, a-merk, exclusief, beurs, interieurbeurs, toekomst, visie, stand, exposant, presentatie, winkelpresentatie, dealers, klanten, vestigingen, raamdecoratie, fournituren, personalia, #heditex, #bodiax, #meister, #meisterwerke, #eras-interieurs, #gerster, #hamat, #lancier, #nouwens-bogaers, #willard

Gerelateerd nieuws
Nieuwe directeur Wittmann
Wittmann Möbelwerkstätten krijgt een nieuwe algemeen directeur: Alice Wittmann, de achter-achterkleindochter van de oprichter. Zij neemt de leiding over met verantwoordelijkheid voor marketing, productontwikkeling en verkoop.
lees verder
Steigerhouten meubels lenteklaar?
[Sponsored artikel] - De winter is helaas nog niet voorbij. We moeten nog leven met een grijze lucht, koude wind en warme kleding. Toch kan jezelf al op de lente voorbereiden.
lees verder
Interesse R+T Asia groeit
De Europese interesse van vakpubliek voor de zonwering-, deuren- en poorten-industriebeurs R+T Asia vakbeurs in Shanghai groeit.
lees verder
 
Premium presentatie Coretec werkt
lees verder
Wereldwijd ontmoetingspunt
Frankfurt bevestigt haar positie als wereldwijd ontmoetingspunt voor interieur, design en projectinrichting met de beurzen Ambiente, Christmasworld en Creativeworld.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden