Van Manen start door

Maandag 21 september 2020

Per 1 september is Van Manen Slaapkamers in Barneveld op hetzelfde adres doorgestart onder een nieuwe eigenaar.
Van Manen start door
Van Manen start door Van Manen start door

Begin juni moesten we helaas nog melden dat een van de interieurzaken in het Van Manen Woonthema Centrum op de Willem Dreeslaan 2 in Barneveld failliet was: Van Manen Slaapcomfort.

Nu meldt slaapadviseur Rien Buitink (foto 3; Linkedin) dat het bedrijf Beddenspecialist Barneveld, ook handelend onder de namen Van Manen slaapkamers en slaapkamerspecialist Van Manen Barneveld, per 1 september is voortgezet onder de hoede van een nieuwe eigenaar op hetzelfde adres.

Overigens was Beddenspecialist Barneveld al kort na het faillissement, namelijk op 12 juni, als nieuw bedrijf ingeschreven bij de Kamer van Koophandel. Net als de bestuurder Huis en Haard Barneveld, dat op zijn beurt weer wordt bestuurd door twee andere besloten vennootschappen L.D. Troost Beheer en H.C. van der Pol Beheer.

Van Manen Slaapkamers (foto 1 en 2, website) voert een assortiment ledikanten, boxsprings, bedbodems, matrassen, toppers, dekbedden, hoeslakens, kussens, accessoires en slaapsystemen van Serta, Velda, Mérens (Luxury Bedding Company) en Steel & Stockings.



Links

www.vanmanen.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, woon, slapen, slaap, slaapkamer, bed, ledikant, detail, retail, nachtrust, keten, winkelketen, economie, resultaat, winst, omzet, verkoop, overname, failliet, faillissement, faling, boeken neerleggen, bankroet, doorstart, herstart, 64651150, 75068818, 78295041, 75068818, 75061252, 75060973, #vanmanen, #beddenspecialistbarneveld

Gerelateerd nieuws
 
Hometex niet in winter
lees verder
Nieuwe ceo Whoppah
Evelien Bunnik-Remmelts volgt haar man Thomas op als ceo van Whoppah, waardoor de laatste zich op andere projecten kan richten voor het bedrijf.
lees verder
Bekende textielmerken overgenomen
De Vespo Groep neemt een aantal bekende textielmerken - waaronder Cinderella, Damai, DDDDD, en Seahorse - over van Dutch Home Company om deze verder uit te gaan bouwen.
lees verder
Overname afgerond
Overname Leen Bakker en Kwantum is afgerond en deze worden definitief overgenomen van Gilde Equity.
lees verder
Westwing groeit aanzienlijk in 2025
Westwing overtreft zijn eigen doelstellingen op het gebied van EBITDA, cashflow en marge. Voor 2026 streeft de aanbieder van woon- en interieurartikelen naar verdere groei door uitbreiding, schaalvergroting en een sterkere marktpositie in Europa.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden