Van Fessem naar Tete

Woensdag 01 december 2021

Jurgen van Fessem is vandaag als accountmanager in dienst getreden bij Tété Total-Flooring. Whitney van Nuland heeft het bedrijf verlaten.
Van Fessem naar Tete

Whitney van Nuland startte op 1 januari van dit jaar bij Tété als accountmanager voor Brabant en Limburg, maar deze samenwerking stopte na negen maanden in september.

Vanaf 1 december is Jurgen van Fessem als accountmanager aan de slag gegaan bij de vloerengrossier uit Hengelo. Hiervoor werkte hij ruim vijf jaar voor Exclusive Decor (ExclusivePlint) uit het Brabantse Huisseling, een groothandel in plinten, deurlijsten en dergelijke. Ook Van Fessem werkte bij laatstgenoemde bedrijf, ruim twee jaar samen met Van Nuland.



Links

www.exclusivedecor.nl
www.tete-vloerbedekkingen.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, vloer, karpet, laminaat, kleed, ondervloer, ondertapijt, groothandel, grossier, tapijt, vinyl, pvc, lvt, tegels, linoleum, plint, lijst, personalia, #tete, #teteflooring, #tetevloerbedekkingen, #exclusivedecor, #exclusiveplint

Gerelateerd nieuws
 
Weer groeit woninginrichting flink
lees verder
Laatste badkamertrends
[Sponsored artikel] - Het ontwerpen van een nieuwe badkamer kan best lastig zijn. Hoe zorg je dat deze aansluit bij de laatste trends en tegelijkertijd dermate tijdloos is, dat je er ook over tien jaar nog van geniet?
lees verder
Messe Frankfurt naar Oost-Afrika
Messe Frankfurt breidt zijn textielbeurs-netwerk verder uit naar Oost-Afrika: drie grote beurzen verschijnen in 2027 voor het eerst in Nairobi, Kenia, als onderdeel van ASFW.
lees verder
Thierry Leys terug bij Leen Bakker
Thierry Leys, in 2025 opererend als directeur van Leen Bakker België, is begin april bij Leen Bakker Nederland teruggekeerd als sales- en retaildirecteur van de woonwinkelketen.
lees verder
 
Aandeelhoudersstrijd bij Headlam
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden