Van Fessem naar Tete

Woensdag 01 december 2021

Jurgen van Fessem is vandaag als accountmanager in dienst getreden bij Tété Total-Flooring. Whitney van Nuland heeft het bedrijf verlaten.
Van Fessem naar Tete

Whitney van Nuland startte op 1 januari van dit jaar bij Tété als accountmanager voor Brabant en Limburg, maar deze samenwerking stopte na negen maanden in september.

Vanaf 1 december is Jurgen van Fessem als accountmanager aan de slag gegaan bij de vloerengrossier uit Hengelo. Hiervoor werkte hij ruim vijf jaar voor Exclusive Decor (ExclusivePlint) uit het Brabantse Huisseling, een groothandel in plinten, deurlijsten en dergelijke. Ook Van Fessem werkte bij laatstgenoemde bedrijf, ruim twee jaar samen met Van Nuland.



Links

www.exclusivedecor.nl
www.tete-vloerbedekkingen.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, vloer, karpet, laminaat, kleed, ondervloer, ondertapijt, groothandel, grossier, tapijt, vinyl, pvc, lvt, tegels, linoleum, plint, lijst, personalia, #tete, #teteflooring, #tetevloerbedekkingen, #exclusivedecor, #exclusiveplint

Gerelateerd nieuws
Jubileum Alexandrium
Woonmall Alexandrium viert 30-jarig jubileum tijdens Oktober Woonmaand met diverse activiteiten voor bezoekers en acties.
lees verder
Verlichting als architectonisch element
[Sponsored artikel] - Een goed doordacht interieur valt of staat met de juiste verlichting. Voorheen lag de focus vooral op een opvallende hanglamp boven de eettafel of een statige vloerlamp in de zithoek, nu benaderen ontwerpers licht steeds vaker als integraal onderdeel van de architectuur.
lees verder
Trend Space ontwikkelt zich verder
Patricia Urquiola bouwt verder aan Trend Space voor Heimtextil 2027, begin januari in Frankfurt.
lees verder
Veel nieuws Coretec
Coretec kon op heel wat belangstelling rekenen met de presentatie van talrijke nieuwigheden tijdens het vakevent Incoda in Gorinchem.
lees verder
Bureaustoel verhuist naar woonkamer
[Sponsored artikel] - Thuiswerken is gebleven, maar in veel woningen voelt de werkplek nog steeds als een noodoplossing. Vooral de bureaustoel valt uit de toon. Toch verschuift er iets: ook ontwerpers en fabrikanten zien de werkstoel steeds vaker als onderdeel van het interieur.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden