Van der Velde naar B&C

Vrijdag 06 februari 2015

Met ingang van 1 januari 2015 is Frank van der Velde bij B&C Raamdecoratie in dienst getreden als Commercieel Directeur.
Van der Velde naar B&C

Frank volgt Margret Pesch op, die in de functie van Manager International Sales & Marketing zeven jaar bij B&C Raamdecoratie heeft gewerkt. Als Commercieel Directeur gaat Frank zich toeleggen op de retail- en projectendivisie van B&C Raamdecoratie.

 

Frank heeft hiervoor gewerkt bij verschillende internationale bedrijven in de interieurbranche, onder andere Hunter Douglas, Forbo Flooring en Akzo Nobel Decorative Coatings (Sikkens). Hij heeft hier verschillende management- en directiefuncties vervuld.



Links

www.bece.nl

Tags

interieur, wonen, raamdecoratie, rolgordijn, jaloezie, plisségordijn, dupligordijn, vouwgordijn, vlinderjaloezie, paneelgordijn

Gerelateerd nieuws
Biogebaseerde panelen
Unilin Panels luidt een nieuw tijdperk in met panelen gemaakt van biogebaseerde High Pressure Laminate (HPL).
lees verder
Proposte goed bezocht
De inkoopbeurs voor stoffen Proposte in Como is weer afgesloten na drie dagen vol activiteiten met zelfde aantal bezoekers als voorgaande jaar.
lees verder
Uitbreiding de Binnenhuisadviseurs
Smit Wonen in Sfeer, specialist in woontextiel uit Leiden, sluit zich aan bij het collectief van De Binnenhuisadviseurs.
lees verder
Michael naar Woonspecialist
Bij De Woonspecialist, een winkelformule van franchise-organisatie Comafin uit Goor, is een ervaren en bekende, nieuwe formule manager aan de slag gegaan.
lees verder
Jysk heropent drie winkels
Jysk blijft maar bezig met openen: de meubelketen lukte het om in één week tijd nog eens drie compleet vernieuwde winkels in Nederland op te leveren.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden